Windows PC’de İnternet Kafe Simülatörü

 • Geliştirici: Cocopo
 • Lisans: ÜCRETSİZ
 • Değerlendirme: 0/5 – oy
 • Son Güncelleme: 22 Kasım 2019

Uygulama önizlemesi

Windows 10/8/7 PC için İnternet Cafe Simülatörünü İndirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Simülasyon Oyunu İnternet Cafe Simülatöründen birini nasıl indirip yükleyebileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformunun resmi sürümü mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makinesine yüklemek ve Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanmak için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkıyorlar.

Bu yazıda, adım adım bir kılavuzda PC’de İnternet Cafe Simülatörünü İndirmenin farklı yollarını listeleyeceğiz. O halde konuya girmeden önce İnternet Cafe Simülatörünün teknik özelliklerine bir göz atalım.

PC için İnternet Kafe Simülatörü – Teknik Özellikler

İsim :  İnternet Kafe Simülatörü
Kurulumlar :  0+
Cocopo : tarafından geliştirildi

İnternet Kafe Simülatörü, Google Playstore’daki Simülasyon kategorisi uygulamaları listesinin başında yer almaktadır. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve incelemeleri var. Şu anda, Windows için Internet Cafe Simulator, 0’dan fazla Oyun kurulumuna ve 0 yıldız ortalama kullanıcı toplam derecelendirme puanına sahiptir.

PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İnternet Kafe Simülatörü İndir:

Bugünlerde uygulamaların çoğu yalnızca mobil platform için geliştirilmiştir. PUBG, Subway sörfçüleri, Snapseed, Beauty Plus vb. gibi oyunlar ve uygulamalar yalnızca Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ancak Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmamıza izin veriyor.

Dolayısıyla, PC için Internet Cafe Simulator’un resmi sürümü mevcut olmasa bile, Emülatörlerin yardımıyla yine de kullanabilirsiniz. Bu yazıda size PC’de Internet Cafe Simulator kullanmak için iki popüler Android emülatörünü sunacağız.

PC Windows 10/8/7 için İnternet Cafe Simülatörü İndirme – Yöntem 1:

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını çalıştırmak için en havalı ve yaygın olarak kullanılan Emülatörlerden biridir. Bluestacks yazılımı, Mac OS için de mevcuttur. PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İnternet Cafe Simülatörünü İndirmek ve Yüklemek için bu yöntemde Bluestacks kullanacağız. Adım adım kurulum kılavuzumuza başlayalım.

 • Adım 1: Bluestacks yazılımını daha önce yüklemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan indirin – PC için Bluestacks’ı indirin
 • Adım 2: Kurulum prosedürü oldukça basit ve anlaşılırdır. Başarılı kurulumdan sonra Bluestacks öykünücüsünü açın.
 • Adım 3: Bluestacks uygulamasının başlangıçta yüklenmesi biraz zaman alabilir. Açıldıktan sonra Bluestacks’ın Ana ekranını görebilmeniz gerekir.
 • Adım 4: Google Play Store, Bluestacks’ta önceden yüklenmiş olarak gelir. Ana ekranda Playstore’u bulun ve açmak için simgeye çift tıklayın.
 • Adım 5: Şimdi PC’nize kurmak istediğiniz Oyunu arayın. Bizim durumumuzda PC’ye kurmak için Internet Cafe Simulator’u arayın.
 • Adım 6: Kur düğmesine tıkladığınızda, Bluestacks üzerinde İnternet Kafe Simülatörü otomatik olarak kurulacaktır. Oyunu Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesi altında bulabilirsiniz.

Artık bluestacks’teki Oyun simgesine çift tıklayıp dizüstü bilgisayarınızda Internet Cafe Simulator Game’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyunu, Android veya iOS akıllı telefonlarınızda kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Bir APK dosyanız varsa, Bluestacks’ta APK dosyasını içe aktarma seçeneği vardır. Google Playstore’a gitmenize ve oyunu yüklemenize gerek yok. Ancak, herhangi bir android uygulamasını yüklemek için standart yöntemin kullanılması önerilir.

Bluestacks’ın en son sürümü, birçok çarpıcı özellik ile birlikte gelir. Bluestacks4, tam anlamıyla Samsung Galaxy J7 akıllı telefondan 6 kat daha hızlı. Bu nedenle, Bluestacks’ı kullanmak, PC’ye Internet Cafe Simulator’u kurmanın önerilen yoludur. Bluestacks’ı kullanmak için minimum bir konfigürasyon PC’sine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde PUBG gibi üst düzey oyunları oynarken yükleme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

PC Windows 10/8/7 için İnternet Kafe Simülatörü İndirme – Yöntem 2:

Son zamanlarda oldukça ilgi gören bir diğer popüler Android emülatörü ise MEmu play. Süper esnek, hızlı ve oyun amaçlı özel olarak tasarlanmıştır. Şimdi MemuPlay kullanarak PC Windows 10 veya 8 veya 7 dizüstü bilgisayar için Internet Cafe Simulator’u nasıl indireceğimizi göreceğiz.

 • Adım 1: MemuPlay’i PC’nize indirin ve yükleyin. İşte sizin için İndirme bağlantısı – Memu Play Web Sitesi. Resmi web sitesini açın ve yazılımı indirin.
 • Adım 2: Emülatör yüklendikten sonra, açın ve Memuplay’in ana ekranında Google Playstore Oyun simgesini bulun. Açmak için üzerine iki kez dokunmanız yeterlidir.
 • Adım 3: Şimdi Google Play Store’da İnternet Kafe Simülatörü Oyununu arayın. Cocopo geliştiricisinin resmi Oyununu bulun ve Yükle düğmesine tıklayın.
 • Adım 4: Başarılı kurulumdan sonra, MEmu Play’in ana ekranında İnternet Cafe Simülatörü’nü bulabilirsiniz.

MemuPlay basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Bluestacks’a kıyasla çok hafiftir. Oyun amaçlı tasarlandığı için PUBG, Mini Militia, Temple Run gibi üst düzey oyunları oynayabilirsiniz.

PC için İnternet Kafe Simülatörü – Sonuç:

Internet Cafe Simulator, basit ama etkili arayüzü ile büyük bir popülerlik kazandı. Internet Cafe Simulator’u PC Windows dizüstü bilgisayarına yüklemek için en iyi iki yöntemi listeledik. Bahsedilen her iki öykünücü de PC’de Uygulamaları kullanmak için popülerdir. Windows 10 PC için Internet Cafe Simulator edinmek için bu yöntemlerden herhangi birini takip edebilirsiniz.

PC için İnternet Cafe Simülatörü İndirme konusundaki bu yazımızı bununla bitiriyoruz. Windows için Emulators veya Internet Cafe Simulator yüklerken herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorumlar aracılığıyla bize bildirin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Leave a Reply