Windows 7’de iTunes’u nasıl indiririm?

PC’niz için iTunes’un en son desteklenen sürümünü indirin

Apple’ın web sitesinden iTunes’u indirin, ardından iTunes yükleyicisini indirmek için İndir’i tıklayın. İstendiğinde, Kaydet’e tıklayın (Çalıştır yerine).

Hangi iTunes sürümü Windows 7 ile uyumludur?

Bu güncelleme, iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı Windows 7 ve Windows 8 bilgisayarlarda eşzamanlamanıza olanak tanır.

Windows 7 için iTunes’un en son sürümünü nasıl indiririm?

iTunes’u açın. iTunes penceresinin üst kısmındaki menü çubuğundan Yardım > Güncellemeleri Kontrol Et’i seçin. En son sürümü yüklemek için istemleri izleyin.

İTunes’u Windows 7 64 bit’e nasıl kurarım?

  1. iTunes yükleyicisini Windows masaüstünüze indirin.
  2. iTunes64Setup.exe dosyasını bulun ve yükleyiciyi çalıştırmak için çift tıklayın.
  3. Normalde yaptığınız gibi kurun. iTunes arşiviniz etkilenmeyecektir.

iTunes’u neden Windows 7’ye yükleyemiyorum?

Windows için iTunes, en son Hizmet Paketinin yüklü olduğu Windows 7 veya sonraki bir sürümünü gerektirir. Güncelleştirmeleri yükleyemiyorsanız, bilgisayarınızın yardım sistemine bakın, BT departmanınızla iletişime geçin veya daha fazla yardım için support.microsoft.com adresini ziyaret edin.

iTunes’u ücretsiz olarak indirebilir miyim?

iTunes, ücretsiz indirmelere ayrılmış bir sayfaya sahiptir. Ücretsiz iTunes’a erişmek için önce iTunes’u açın ve sol kenar çubuğundaki iTunes Store öğesini tıklayın.

Yine de iTunes’u indirebilir misiniz?

iTunes Store, iOS, PC ve Apple TV’de bugün olduğu gibi kalacak. Ve her zaman olduğu gibi, tüm satın alımlarınıza herhangi bir cihazınızdan erişebilir ve indirebilirsiniz, ”diyor Apple, destek sayfasında. … Ama mesele şu ki: iTunes ortadan kalksa bile, müziğiniz ve iTunes hediye kartlarınız gitmiyor.

Windows 10 için iTunes’un şu anki sürümü nedir?

Windows 10 için iTunes’un en son sürümü nedir? iTunes’un en son sürümü (Apple’dan veya Windows Store’un dışından yüklenir) 12.9’dur. 3 (hem 32 bit hem de 64 bit), iTunes’un Windows Store’da bulunan en son sürümü 12093.3’tür. 37141.0.

İTunes’u Windows 7 32 bit’e nasıl kurarım?

iTunes indirme sayfası size 32 bit indirme sunmalıdır ve bu, 32 bit yükleyici için doğru addır. Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin ve ardından buradaki doğrudan bağlantıları kullanarak yeni bir kopya alın. Windows 7 için geçerli derlemenin 12.5 olduğunu unutmayın. 1.21

Windows 10 ücretsiz yükseltmesini nasıl edinebilirim?

Ücretsiz yükseltmenizi almak için Microsoft’un Windows 10’u İndirin web sitesine gidin. “Aracı şimdi indir” düğmesine tıklayın ve .exe dosyasını indirin. Çalıştırın, araca tıklayın ve istendiğinde “Bu bilgisayarı şimdi yükselt”i seçin. Evet, bu kadar basit.

Leave a Reply