Ücretsiz PC Oyunu İndir Assassin’s Creed Odyssey Tam Sürüm

Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen ve oluşturulan aksiyon dolu bir video oyunudur. Ubisoft tarafından yayınlanan oyun, suikastçı Creed serisinin on birinci bölümüdür. Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim 2018’de playstation4, Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo switch gibi çeşitli konsollarda dünya çapında kullanıma sunuldu.

Oyun hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan büyük beğeni ve incelemeler aldı. Assassin’s Creed Odyssey’den kısa bir süre sonra serinin bir sonraki bölümü olan Assassin’s Creed Valhalla yayınlandı.

Assassin’s Creed Odyssey ne hakkında?

Assassin’s Creed Odyssey, antik Yunanistan’ın hikayesini takip ediyor. Oyunun konusu MÖ 431-422 yılları arasında geçiyor. Hikaye, Yunanistan’ın şehir devletlerinde gerçekleşen Peloponnesos savaşı olarak adlandırılan tarihi savaşın olayları etrafında toplanıyor. Oyuncular bu oyunda paralı asker gibi davranırlar. Bir oyuncu Delian Ligi veya Peloponez Ligi tarafında savaşabilir. İlki Atina’ya aitken, ikincisi Sparta liderleri tarafından kontrol ediliyor. Oyun çoğunlukla ana karakterle ilgili, parçalanmış ailelerini geri kazanmaya çalışıyor. Hikaye, başrol oyuncusunun tüm ailesinin çok erken yaşta bir uçurumdan atılmasından sonra ailenin nasıl dağıldığını anlatıyor.

AC: Odyssey, önceki suikastçı oyunlarının önceki anlatılarına benzer şekilde, günümüz Yunanistan’ında peyzajını ve çevresini kapsayan bir hikayeye de sahiptir. Aristophanes, Euripides, Aspasia, Kleon,

Herodotos, Phidias vb. Oyun ayrıca Ithaca, Cephalonia, Atina Agorası, Atina Odeonu, Zeus heykeli, Midilli, Naxos, Argolis, Atina, Pnyx, Mesara gibi antik şehirler gibi Yunanistan’ın bazı ünlü tarihi yerlerini de içeriyor. Yunan mitleri Medusa, Minotaur ve Cyclops gibi de görülebilir.

Oynanış

İki ana karakter, Aleksios ve Kassandra, Yunan paralı askerleri ve Sparta kralı I. Leonidas’ın soyundan gelenlerdir. Kral, arkasında ihtiyaç anında bir bıçak haline gelen ve böylece dövüşler sırasında oyuncuya özel güçler veren büyülü bir kırık mızrak bırakır. Oyun, her biri farklı amaçlara sahip, avcı, savaşçı ve ok olan üç çeşit beceri ağacı sunar. Bu ağaçların kilidi açıldığında oyunculara özel güçler verir.

Yetenek çubuğu tamamlandığında, hitbox savaş sistemi oyunculara daha fazla güç verir. Bu sistem, Origin iadelerinde tanıtılana benzer, ancak Assassin’s Creed Odyssey’de daha özelleştirilmiş ve genişletilmiştir. Verilen özel güçlerden bazıları, rakipleri devirebilen ve ok yağmuru çağırabilen güçlü bir vuruştur. Assassin’s Creed Odyssey, oyuncular tarafından giyilen her farklı zırhın kendilerine farklı avantajlar sağladığı bir donanım sistemi de tanıttı. Bu silahlar ve zırhlar zaman zaman yükseltilebilir ve donatılabilir. Oyuncuya bir alanı keşfetme yeteneği veren bir kartal görüş modu da vardır.

Bu oyunda oyuncular, oyuncunun cinsiyeti ne olursa olsun, herhangi bir cinsiyetten başka bir oyuncuyla romantik ilişkiler kurabilirler. Yönetmen Jonathan Dumont, hikaye tamamen seçim odaklı olduğundan, ilişkilere girmenin tamamen oyuncuların seçimine bağlı olduğunu söyledi. Dünyanın dört bir yanındaki eleştirmenler bu oyunun bu açık ucunu sevdi ve takdir etti.

Assassin’s Creed Odyssey’in Özellikleri

Assassin’s Creed Odyssey’in geliştiricileri, önceki serilerde olduğundan daha fazla rol yapma yönlerine odaklandı. Oyun, çoklu sonlar, diyalog seçenekleri, dallanma görevleri içerir. Oyun, her oyuncuya ana karakter olarak Alexios veya Kassandra’yı seçme özgürlüğü verir. Bu oyunda, paralı askerlerin halk içinde insanları çalmak veya öldürmek gibi suçlar işledikleri tespit edildiğinde kötü şöhretli karakterlerin peşinden gittiklerini görebiliriz. Assassin’s Creed Odyssey ayrıca aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Karar verme özgürlüğü

Oyuncular mevcut sayısız ana görevden herhangi birini oynamayı seçerler. Yunanistan’da herhangi bir yönde dolaşarak bu antik toprakların gizemlerini ve sırlarını açığa çıkarabilirler. Ancak, oyuncuların bu oyunda verdikleri kararlar, oynadıkları sürece durumlarından yalnızca sorumludur. Kısacası Assassin’s Creed Odyssey, sürekli değişen ve alınan her karara tepki veren antik Yunanistan dünyasını deneyimlemenizi sağlıyor.

deniz savaşı

Oyuncular, önceki seride olduğu gibi bu oyunda da deniz savaşlarının gerçekleştiğini tekrar görebilirler. Tüm oyuncular, Ege denizindeki düşmanlara karşı savaşmak için Helenistik dönem savaş gemilerine ve silahlara erişebilir. Savaş sistemi, Sparta ve Atina arasındaki rekabeti temsil ediyor. Bu büyük ölçekli savaşlara katılırken, oyuncular paralı askerlerden yardım veya sözleşme alabilir ve kendilerini savaşlarda savaşmaya hazırlayabilirler.

yoğun kavgalar

Oyun, iki klan arasında yoğun bir rekabet ve dolayısıyla acımasız kavgalar ve cinayetler içeriyor. Oyuncuların olağanüstü dövüş yeteneklerini, becerilerini ve taktiklerini gösterme zamanı. Burada temsil edilen savaş, insan uygarlığı tarihindeki en ölümcül savaşlardan biri olan Peloponez savaşıdır. Başlangıçta, Sparta ve Atina askerleri düşmanların üzerine atlar ve bu süreçte onları öldürürler. Aynı yoğunluk deniz muharebelerinde de görülür.

Canlı grafikler

Canlı, muhteşem manzaralar ve çevreyle dolu bütün bir ulusa tanık olmaya hazır olun. Oyun, Yunanistan’ın altın çağının zirvesindeki Yunanistan’ı temsil ediyor. Oyun aynı zamanda gelişen iki şehir olan Atina ve Spart’ı tam bir görkemle sunuyor ve oyuncuların Yunanistan’ın derinden gizli gerçeklerini ortaya çıkarmasına izin veriyor. Düşmanlar, arkadaşlar ve diğer şeylerle tanışırken nefesinizi kesecek beklenmedik karşılaşmalar yaşamaya hazır olun.

Öyleyse ne bekliyorsun! Yunanistan’ın kurak topraklarında unutulmaz bir yolculuğa çıkın, bu süreçte gizemlerini ve sırlarını ortaya çıkarın. Oyun sizi efsanevi bir Yunan kahramanı olan Spartalı bir paralı askerin yaşam yolculuğuna çıkarıyor. Oyuncular, Ege denizinin en uzak noktasına yelken açarak ittifaklar kurabilir ve düşmanları öldürebilir. Yolculuk boyunca, efsanevi karakterler, tarihi figürler ve yolculuğunuzu etkileyecek sayısız karakterden oluşan bir kavurucu ile karşılaşacaksınız.

Assassin’s Creed Odyssey PC Oyunu İndir

İsim Assassin’s Creed Odyssey
İlk Yayın Tarihi 2 Ekim 2018
Yazar(lar) Jonathan Dumont; Melissa MacCoubrey; Hugo Giard
Motor ÖrsSonraki 2.0
Türler
Aksiyon rol yapma oyunu, Aksiyon-macera oyunu, Açık dünya
Platformlar
PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Anahtarı, Google Stadia, Microsoft Windows
Geliştiriciler Ubisoft Montreal, Ubisoft Quebec, Ubisoft Singapur, Ubisoft San Francisco
Kategori PC Oyunları > Aksiyon, Rol Oynama

Assassin’s Creed Odyssey PC Talimatları Nasıl İndirilir.

 • Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
 • Adım 2: Assassin’s Creed Odyssey PC Düğmesini İndir’e tıklayın
 • Adım3 : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
 • Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
 • Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
 • Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Assassin’s Creed Odyssey PC’nin Keyfini Ücretsiz Çıkarabilirsiniz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Assassin’s Creed Odyssey – Minimum Sistem Gereksinimi

 • İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon R9 285 veya NVIDIA GeForce GTX 660 (Shader Model 5.0 ile 2GB VRAM)
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • BEDAVA DİSK ALANI: 46GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 2048 MB

Assassin’s Creed Odyssey – Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşlemci: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Ryzen 5 – 1400, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon R9 290 veya NVIDIA GeForce GTX 970 (Shader Model 5.0 ile
 • 4GB VRAM veya üzeri) veya daha iyisi
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • BEDAVA DİSK ALANI: 46 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 4096 MB

Leave a Reply