Turist Otobüsü Simülatörü PC Oyunu İndir

Oyuna Genel Bakış

Oyunun Küçük Tanıtımı

Turist Otobüsü Simülatörü bir simülasyon oyunudur. Tourist Bus Simulator oyunu Alman Developer TML stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. 2009 yılında yayınlandı. Kimler Seyahat Eder, Bu Oyun tam da bunlar için. Kişisel şirketinizin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlar.

Diğer Simülatör PC Oyununa Bakın Buraya Tıklayın

Turist Otobüsü Simülatörü Oyun Fragmanı

Oynanış

Bu oyunda yapmanız gereken ilk şey, aklınıza otobüs kullanmayı öğrenmeniz gerektiğidir. Yolcuları almak için adada araba kullanmaktan daha fazlası, gerçek bir tur otobüsü şirketinin parçası olacaksınız. Öncelikle havalimanına inip havalimanından ayrılıp arabanıza binmelisiniz. Bundan sonra şirketinize gidin. Restoran ve Spor Salonu’nu gördünüz, Ve bir araba bahçede bir parkta ve arabadan çıkıyor. Şirketinizin adını belirleyin ve Ofisinize girin. Bilgisayara gidin ve ilk otobüsü satın alın. Tarih ve saati ayarlamak için duvar saatine gidin ve takvimi açın. Limana gidin ve Otobüsünüzü seçin, Arabanızı geride bırakın ve otobüsü şirketinize geri sürün. Park yeri ve araçtan çıkın.

İlk seyahatinizi alacağınıza dair Önce ofisinizin adını girin. İlk siparişinizi almak için faks makinesine gidin. İlk önce mevcut siparişleri gösteren düğmeleri göreceksiniz. Ardından ilk siparişe tıklayın. Kabul edilen siparişinizi butona tıklayarak bulabilirsiniz. Siparişi kabul etmek için listedeki bir girişi tıklayın. takvimi tekrar açın ve bir sonraki randevuya kadar zaman atlayın.İlk durağa navigasyonu takip edin. Navigasyonda gösterilen rotayı takip edin. Bu yolculukta, oyun, Grafik, Ses ve Kontrol seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

Turist Otobüsü Simülatörü Sistem Gereksinimi

  • İşletim Sistemi: İşletim Sistemi Gerekiyor Windows 7 (64-bit)
  • CPU: Intel Core i5 veya daha fazlası
  • RAM: Minimum 6 GB RAM gerekir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • Sabit Disk Alanı: Minimum 25 GB Boş alan gerekli

Leave a Reply