PUBG Lite PC’yi İndirin – Windows için PUBG PC Lite

PUBG PC Lite’ı indirmek kolaydır. PUBG PC Lite kurulumunu indirmeniz ve bu başlatıcıyı çalıştırmanız gerekiyor. PUBG Lite çevrimiçi olarak indirilmeye başlayacaktı.

PUBG Lite Bilgisayar Nedir?

PUBG LITE PC, PUBG PC ile aynı modaya uygun bir oyundur. Oyun 100 oyuncu ile başlar. Tüm oyuncular bir Rus adasının üzerinden geçen tek bir uçakta birlikte otururlar ve o uçaktan tercih ettikleri yere atlamak zorundadırlar. Bu oyunda farklı PUBG Haritaları var. İndikten sonra hayatta kalmak için silahlara ihtiyaçları var. Sonuncuya kadar hayatta kalmak için diğer takımlarla savaşmak gerekir ve en sonda kalan takıma kazanan denir ya da Tavuk Yemeğini alır. Pubg Chicken Dinner’ı nasıl alırsınız?

PUBG çılgınlığı son iki yılda arttı. PUBG’den önce çok sayıda çevrimiçi oyun vardı, ancak PUBG Lite PC oyun endüstrisini bir üst seviyeye taşıdı. Birçok kişi, yüksek yapılandırma gerektiren PC’de PUBG oynuyor. Orijinal PUBG PC ücretli bir oyundur ve PUBG PC’ye 14 $ harcamanız gerekir.

Endişelenmeyin çünkü PUBG PC’nin tamamen ücretsiz olan lite versiyonu geldi. Öte yandan PUBG Mobile da ücretsizdir. Akıllı telefonunuzda Pubg mobile oynayabilirsiniz. Pubg mobile’ı bir PC veya dizüstü bilgisayarda oynamak istiyorsanız, Pubg mobile emülatörüne ihtiyacınız var. Android’de PUBG Mobile indirmekle aynıdır.

Oyunu PC’nizde veya dizüstü bilgisayarınızda oynamak için PUBG Kontrolleri ve PUBG Lite PC Sistem Gereksinimlerini buradan inceleyebilirsiniz. Ve PUBG LITE PC Oyun Özellikleri hakkında daha fazlasını okumak istiyorsanız, okuyabilirsiniz.

PUBG oyunu için benzersiz veya iyi bir isme sahip olmalıyız. PUBG için en iyi isimleri tavsiye ederim.

Performansı iyi bir akıllı telefonunuz yoksa Bluestacks emülatörünü bilgisayarınıza yükleyebilir ve en iyi emülatör oyunlarını oynayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştıysanız, PUBG’nin nasıl daha iyi çalıştırılacağını ve PUBG için en iyi ayarları nasıl yapacağınızı kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda Pubg Lite Pc nedir ve sistem gereksinimlerini anlattık. Umarız bu bilgilerden gerçekten keyif almışsınızdır ve oyunu kolayca indirmişsinizdir. Oyunu resmi site üzerinden indirebilir veya bonus ipuçları bölümündeki tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Neden PUBG Lite PC’yi Çevrimiçi Oynamalıyız?

Her şeyden önce, PUBG Lite PC tamamen ücretsiz oyunlardır. Böylece herkes bu oyunu oynayabilir. Sadece iyi bir spesifikasyon sistemine veya dizüstü bilgisayara sahip iyi bir internetiniz var.

İkincisi, bu arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz çok oyunculu bir savaş oyunu. Ağırlıklı olarak kadroda farklı haritalarla oynayabiliyoruz. Öte yandan, 100 arkadaşımızla birlikte oynayabileceğimiz özel bir oda oluşturabiliriz.

Üçüncüsü, PUBG Lite PC’nin grafikleri harika. PUBG’nin sürükleyici bir oyun oynaması için yalnızca en iyi oyun kulaklığına sahipsiniz. Yani bunlar PUBG Lite PC’yi çevrimiçi oynamak için yeterli nedenler.

Burada size adım adım PUBG Lite PC’yi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi anlatacağım. Ama ondan önce, oyun hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

PUBG LITE PC’ye nasıl indirilir ve Hesap Oluşturulur?
İndirme Adımları

 1. PUBG Lite düğmesine tıklayın.
 2. Oyun başlatıcısını indirin.
 3. PUBG Lite başlatıcısını yükleyin ve başlatın.
 4. Yükleme seçeneğine tıklamak, kullanıcılara oyunun tam sürümüne erişim sağlayacaktır.
 5. Oyunun tadını Çıkar.

Hesap Oluşturma Adımları

 • Siteye Git
 • Hesabımı Oluştur’a tıklayın.
 • Şimdi e-posta adresi, şifre vb. bilgilerinizi doldurun ve Hesabımı Oluştur düğmesine tıklayın.
 • Şimdi PUBG hesabınızı doğrulamak için e-postanıza giriş yapın.

Önerilen Bağlantılar

Buradan tek tıkla indirebilirsiniz:

 • Pc için Pubg Lite İndirmek İçin Buraya Tıklayın
 • Microsoft Visual C++’ı indirin
 • .NET Framework 4.5.2’yi indirin
 • DirectX 11’i İndirmek İçin Buraya Tıklayın

GPU Sürücülerinizi Güncelleyin

Oyununuz Yavaş ve düşük fps Çalışıyor, GPU Sürücülerinizi Aşağıdaki İndirme Bağlantısını güncellemeye çalışın

 • Nvidia Sürücüsü
 • AMD Sürücüleri
 • Intel HD Sürücüler

Leave a Reply