PC Windows 10,8,7 için Kamyon ve Lojistik Simülatörünü İndirin

Truck & Logistics Simulator – Windows 10/8/7 PC Haberlerini İndirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Eğlence uygulaması Truck & Logistics Simulator’dan birini nasıl indirip yükleyeceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformunun resmi sürümü mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makinesine yüklemek ve Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanmak için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkıyorlar.

Bu yazıda, adım adım kılavuzda PC’de Truck & Logistics Simulator – News İndirmenin farklı yollarını listeleyeceğiz. O yüzden konuya girmeden önce Truck & Logistics Simulator – News’in teknik özelliklerine bir göz atalım.

Kamyon ve Lojistik Simülatörü – PC için Haberler – Teknik Özellikler

İsim Kamyon ve Lojistik Simülatörü – Haberler
Kategori Eğlence
Dosya boyutu 9.43 MB
Kurulum 10,000+
Tarafından Geliştirildi JG Apps Mobile
Uygulama Paketi truck.logisticsnews

Truck & Logistics Simulator – News, Google Playstore’daki Eğlence kategorisi uygulamaları listesinin başında yer alıyor. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve incelemeleri var. Şu anda Truck & Logistics Simulator – News for Windows, 10.000’den fazla uygulama yüklemesine ve 4,3 yıldızlı ortalama kullanıcı toplam derecelendirme puanına sahiptir.

Kamyon ve Lojistik Simülatörü – Haberler şu anda Google Play Store’da mevcut değil. Truck & Logistics Simulator – News uygulamasını henüz Android akıllı telefonunuza yüklemediyseniz, üçüncü taraf APK indirme sitelerinden indirin. Akıllı telefonunuza yüklemeye değer.

PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için Kamyon ve Lojistik Simülatörü İndir:

Bugünlerde uygulamaların çoğu yalnızca mobil platform için geliştirilmiştir. PUBG, Subway sörfçüleri, Snapseed, Beauty Plus vb. gibi oyunlar ve uygulamalar yalnızca Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ancak Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmamıza izin veriyor.

Yani Truck & Logistics Simulator – News for PC’nin resmi sürümü mevcut olmasa bile, Emülatörlerin yardımıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu yazıda Truck & Logistics Simulator’ı PC’de kullanmak için iki popüler Android emülatörünü sunacağız.

PC Windows 10/8/7 için Kamyon ve Lojistik Simülatörü İndirme – Yöntem 1:

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını çalıştırmak için en havalı ve yaygın olarak kullanılan Emülatörlerden biridir. Bluestacks yazılımı, Mac OS için de mevcuttur. Truck & Logistics Simulator – News for PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayarını İndirmek ve Yüklemek için bu yöntemde Bluestacks kullanacağız. Adım adım kurulum kılavuzumuza başlayalım.

  • Adım 1: Bluestacks yazılımını daha önce yüklemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan indirin – PC için Bluestacks’ı indirin
  • Adım 2: Kurulum prosedürü oldukça basit ve anlaşılırdır. Başarılı kurulumdan sonra Bluestacks öykünücüsünü açın.
  • Adım 3: Bluestacks uygulamasının başlangıçta yüklenmesi biraz zaman alabilir. Açıldıktan sonra Bluestacks’ın Ana ekranını görebilmeniz gerekir.
  • Adım 4: Google Play Store, Bluestacks’ta önceden yüklenmiş olarak gelir. Ana ekranda Playstore’u bulun ve açmak için simgeye çift tıklayın.
  • Adım 5: Şimdi bilgisayarınıza kurmak istediğiniz uygulamayı arayın. Bizim durumumuzda Truck & Logistics Simulator – PC’ye kurulacak haberler için arama yapın.
  • Adım 6: Yükle düğmesine tıkladığınızda, Bluestacks üzerinde Truck & Logistics Simulator – News otomatik olarak yüklenecektir. Uygulamayı Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesi altında bulabilirsiniz.

Artık bluestacks’ta uygulama simgesine çift tıklayabilir ve dizüstü bilgisayarınızda Truck & Logistics Simulator – News uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı Android veya iOS akıllı telefonlarınızda kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulama Play Store’da bulunmadığından, Üçüncü taraf APK sitelerinden Truck & Logistics Simulator – News APK dosyasını indirin, ardından Bluestacks’ta ekranın alt kısmında APK dosyasını yüklemek için bir seçenek vardır. Google Playstore’a gitmenize ve oyunu yüklemenize gerek yok. Ancak, herhangi bir android uygulamasını yüklemek için standart yöntemin kullanılması önerilir.

Bluestacks’ın en son sürümü, birçok çarpıcı özellik ile birlikte gelir. Bluestacks4, tam anlamıyla Samsung Galaxy J7 akıllı telefondan 6 kat daha hızlı. Bu nedenle, Truck & Logistics Simulator – News’i PC’ye kurmanın önerilen yolu Bluestacks kullanmaktır. Bluestacks’ı kullanmak için minimum bir konfigürasyon PC’sine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde PUBG gibi üst düzey oyunları oynarken yükleme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

PC Windows 10/8/7 için Kamyon ve Lojistik Simülatörü İndirme – Yöntem 2:

Son zamanlarda oldukça ilgi gören bir diğer popüler Android emülatörü ise MEmu play. Süper esnek, hızlı ve oyun amaçlı özel olarak tasarlanmıştır. Şimdi MemuPlay kullanarak Truck & Logistics Simulator – News for PC Windows 10 veya 8 veya 7 dizüstü bilgisayarını nasıl indireceğimizi göreceğiz.

  • Adım 1: MemuPlay’i PC’nize indirin ve yükleyin. İşte sizin için İndirme bağlantısı – Memu Play Web Sitesi. Resmi web sitesini açın ve yazılımı indirin.
  • Adım 2: Öykünücü yüklendikten sonra, açın ve Memuplay’in ana ekranında Google Playstore uygulama simgesini bulun. Açmak için üzerine iki kez dokunmanız yeterlidir.
  • Adım 3: Şimdi Google Play Store’da Truck & Logistics Simulator – News uygulamasını arayın. JG Apps Mobile geliştiricisinin resmi uygulamasını bulun ve Yükle düğmesine tıklayın.
  • Adım 4: Başarılı bir kurulumdan sonra, MEmu Play’in ana ekranında Truck & Logistics Simulator – News’i bulabilirsiniz.

MemuPlay basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Bluestacks’a kıyasla çok hafiftir. Oyun amaçlı tasarlandığı için PUBG, Mini Militia, Temple Run gibi üst düzey oyunları oynayabilirsiniz.

PC için Kamyon ve Lojistik Simülatörü – Sonuç:

Truck & Logistics Simulator – News, basit ama etkili arayüzü ile muazzam bir popülerlik kazandı. Truck & Logistics Simulator – News’i PC Windows dizüstü bilgisayarına yüklemek için en iyi iki yöntemi listeledik. Bahsedilen her iki öykünücü de PC’de Uygulamaları kullanmak için popülerdir. Windows 10 PC için Truck & Logistics Simulator edinmek için bu yöntemlerden herhangi birini takip edebilirsiniz.

PC için Truck & Logistics Simulator Download hakkındaki bu yazımızı bununla bitiriyoruz. Emülatörler veya Kamyon ve Lojistik Simülatörü – Windows için Haberler yüklerken herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorumlar aracılığıyla bize bildirin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Leave a Reply