PC için Call of Duty mobile’ı indirin | COD Bilgisayar Sürümü

PC için Call Of Duty Mobile: COD oldukça popüler bir oyun video oyunudur çünkü ücretsiz olarak gelir, doğrudan indirebilir ve COD PC Sürümünü indirmek isterseniz oynayabilirsiniz, o zaman oyun için para ödemeniz gerekecek, COD Black Ops oyunu Android, ios, PC, MAC ve Playstation, Xbox için gelir. Mevcut zamanda oynanan battle royal oyunlarında, herkesin bu tür oyunları cihazında oynaması gerekiyor.

PUBG ve Fortnite, Garena free fire ve daha fazlası gibi birbirimizden daha iyiye gidiyoruz, bu tür oyunlar inanılmaz özellik ve unutamayacağımız muhteşem oyun deneyimi ile geliyor.

COD Mobil Oyun Aktivasyon ve Tencent firması tarafından geliştirildi, ücretsiz olacak, para yerine zaman harcamanız gerekiyor.
COD Mobile’ı doğrudan Google PlayStore ve Apple Store’dan indirebileceksiniz.

Uniq Donanımınızı Kişiselleştirin: Call Of Duty Mobile’ı oynadığınız anda, donanımlarınızı kişiselleştirmek için kullanılabilecek Call Of Duty evreni olan çeşitli ikonik karakter ve silahlar, kıyafetler ve gemi parçaları kazanacak ve kilidini açacaksınız.

PC’de COD Mobile oynamak ister misiniz?

PC için Call Of Duty Mobile indirmeyi planlıyorsanız, oyunu PC’ye nasıl indirebileceğinizi ve kurulumunu öğreneceğiz, COD Mobile’ı çalıştırabilen ve nerede yapabileceğinizi Android Emulator’a ihtiyacımız olacak. Oyunu kolayca oynayın, oynayabildikten sonra COD Mobile’ın OBB Dosyasını ve APK’sını indirmeniz gerekiyor.

Bu yazıda, en iyi kurulum kılavuzunu sunuyoruz.

indirmeniz gerekiyor

 • Nox Uygulama Oynatıcısı
 • COD OBB Veri dosyası
 • KOİ APK
 • VPN

Nox Player nedir?

Nox bir Android Emülatörüdür ve Windows PC ve Mac için gelir, Nox Player, Masaüstü PC’de Android oyunları oynamanıza yardımcı olur, PC’de uygulamaları çalıştırabilir ve Android Oyunları oynayabilirsiniz. Mobil oyun PC’sini oynamak için mükemmel Android Emülatörü.

Nox Player motoru, cep telefonunuzun yapabileceklerini aşan bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. X86/AMD ile uyumlu Android 4.4.2 ve 5.1.1 tabanlı lider teknoloji ile kararlı, hızlı ve güvenilirdir.

Nox Player’ın Özellikleri

 • Kullanımı kolay
 • Tüm Android Oyunlarını ve uygulamalarını destekleyin
 • Nox, Android ve Mac için her iki platform için de geliyor
 • 32bit’i destekler
 • Klavye kontrolünü manuel olarak oluşturabilirsiniz
 • En İyi Grafik deneyimi
 • Oyun kare hızını ayarla

VPN nedir?

VPN anlamına gelir (Sanal Özel Ağ) Bu, VPN adı verilen şifreli bir bağlantıdır. Herhangi bir VPN yardımı ile orijinal IP adresimizi gizleyebiliriz, basit bir kelimeyle söylemek istiyorum ki, VPN şirket tarafından sağlanan şifreli bir bağlantıdır, kolayca alabiliriz, şifreli bağlantı gizliliğimizi iyileştirmeye yardımcı olur ve gösterilecek sahte IP. Piyasada birkaç çeşit VPN vardır, bunları satın alabilir ve Sanal Özel Ağ hizmetini kullanabiliriz.

PC için Call Of Duty Mobile’ı İndirin ve Yükleyin

İşte PC’ye COD yüklemek için basit adımlar, bazı dosyaları indirmeniz gerekiyor.

Adım 1 : Nox App Player’ı İndirin.

Öncelikle Android Emulator’ı bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor, kolayca indirebilmeniz için doğrudan indirme bağlantımız var,

Adım 2: APK ve OBB Dosyasını İndirin

Daha sonra Call Of Duty mobil APK ve OBB data dosyasını indirmeniz, indir butonuna tıklamanız ve başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz yani oradan her iki dosyayı da indirmeniz gerekiyor.

 • com.activision.callofduty.shooter.199.apk
 • main.199.com.activision.callofduty.shooter.obb

Adım3 : Nox Player’ı PC’nize yükleyin

Bilgisayarınıza Android Emulator yüklemeniz, indirme klasörüne gidin ve Nox yükleyici kurulumunu açın ve yükleyin.

Adım 4: NOX Player’ı açın ve APK’yı Sürükleyin

Android Emulator’ı kurduktan sonra, Android Emulator’a Call Of Duty Mobile APK’yı yüklemeniz, APK’yi otomatik olarak kuracağı Nox Player’a sürükleyip bırakmanız gerekir, ayrıca import yoluyla da kurabilirsiniz.

Adım 5: Dosya Yöneticisini Açın

Uygulamayı yükledikten sonra, dosya yöneticisini açmanız ve ardından bir OBB klasörü oluşturmanız için {Stoage/emulated/legacy/Android}’e gitmeniz gerekir.

Adım 6: COD Klasörü Oluşturun

Obb klasörünü oluşturduktan sonra {com.activision.callofduty.shooter} oluşturup 3 nokta seçeneğini tıklayıp klasörü oluşturmanız gerekiyor, OBB dosyasını o klasöre koymalıyız.

Adım 7 : Kök İzni Verin

Şimdi root izni vermeniz gerekiyor, OBB dosyasını Android Emulator klasörüne ne zaman sürükleyeceksiniz, bu tür mesajları göreceksiniz ve izin isteyecek, bu yüzden ayara gidin ve izin verin.

Adım 8:  Sistem ayarına gidin

Sistem ayarlarına gitmeli ve Genel ayarlar’a gitmelisiniz ve Başlangıç Öğesini göreceksiniz, böylece root izni verin ve ayarları kaydet’e tıklayın, OBB Dosyasını sürükleyip bırakmanıza izin verecektir.

Not: Ayarları değiştirdikten sonra Nox Player’ı yeniden başlatmanız gerekecek.

Adım 9: OBB Dosyasını klasöre sürükleyip bırakın

Şimdi geri dönüp COD OBB dosyasını 6. adımda oluşturduğumuz o klasöre sürükleyip bırakmanız gerekiyor, bundan sonra böyle bir mesaj geliyor, NoxPlayer Klasörünü Aç’a tıklayın ve OBB dosyası o klasöre yüklenecektir.

Adım 10: OBB dosyasını oyun klasörüne taşıyın

Bundan sonra dosyayı o klasöre ne zaman sürükleyeceksiniz, başka bir yere yükleyecek, bu yüzden bu oyun OBB dosyasını o klasöre taşımanız gerekiyor, 3 nokta seçeneğine tıklayın ve bu dosyayı taşıyın.

Adım 11: OBB dosyasını OBB Game klasörüne yapıştırın

OBB klasörüne geri dönüp {com.activision.callofduty.shooter} klasörünü açıp Main OBB dosyasını buraya yapıştırmalısınız.

Yaptıktan sonra adımlar bunlar, oyunu oynamak için açtığınızda başlamıyor, COD size hata mesajları gösterecek, Peki ne yapmamız gerekiyor?

Adım 12 : Nox Player’da Google PlayStore’u açın

Şimdi bir VPN indirmemiz gerekiyor çünkü herhangi bir VPN kullanmadan PC’nizde COD oyunları oynayamazsınız, Google PlayStore’da birkaç VPN var, bir VPN uygulaması indirmeniz gerekiyor, VPN’leri indirmenizi öneririz.

 • Opera VPN
 • Hotspot Kalkanı VPN
 • kivi VPN

Bunlardan birini indirebilirsiniz. Uygulamayı Google PlayStore’unuza yükleyin ve uygulamayı açın, şimdi VPN’ye bağlanmanız, sunucu listesine gitmeniz ve Hindistan’ı seçmeniz gerekiyor, bundan sonra bağlanacaksınız.

Bu Talimatlar, PC için Call of Duty Mobile oynamanıza yardımcı olacaktır. Artık NOX Player’ın PC’sinde COD Mobile oynamaya hazırsınız, sadece COD simgesini açmanız ve Oyununuzun keyfini çıkarmanız yeterli.

Performans Ayarları

Eğer PC’niz sistem gereksinimlerini karşılamadığı için oyunu oynayamıyorsanız, o zaman bu soruna bir çözümümüz var, sadece Nox Player’ı açmanız ve ardından Sistem Ayarlarına gitmeniz gerekiyor, bundan sonra Gelişmiş Ayarlar’ı açın ve COD oynamanıza yardımcı olacak Performans ayarlarını görmek için düşük Bellek, düşük çözünürlük, hız modunu seçmeniz yeterlidir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Artık PC’de Call of Duty mobile oynamaya tamamen hazırsınız, oyunu oynamak için herhangi bir hata alıyorsanız, emülatörü yeniden başlatın ve oyunu tekrar açın.

Klavye kontrolünü ayarlayın. PC’de mobil oyun oynamanın en kullanışlı avantajlarından biri olan klavye kontrolü, size her zaman bir PC oyunu oynamakla aynı oyun deneyimini getiriyor.

Call of Duty oynamaya değer, Konsollar, PC ve Mobil için kullanılabilir. Umarım kurulum kılavuzunu beğenmişsinizdir ve ilgili Call Of Duty Mobile PC ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, aşağıya yorum yapın, size yardımcı olacağız.

Leave a Reply