Otobüs Simülatörü: Nihai

Bus Simulator’ı İndirin: PC için Ücretsiz Ultimate App.

Bus Simulator : Ultimate uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve google play store’a giderek cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google play, telefonunuza zarar verebileceğinden, android uygulamalarını doğrudan üçüncü taraf kaynaklardan indirmemenizi önerir.
Bus Simulator : Ultimate Official Uygulamasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

İndirme veya yükleme ile ilgili herhangi bir sorununuz veya sorununuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum gönderin; topluluğumuzdan birileri bunu hızlı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olabilir.

APK dosyası nedir?

APK, Android Paket Kiti’nin kısaltmasıdır. Windows yazılımlarının .exe uzantılı olması gibi Android işletim sistemi de kendi kurulum biçimini kullanır. Google Play Store’dan bir uygulama indirdiğinizde APK formatında indirilir ve kurulur.

Play Store’dan indirdiğinizde dosyayı doğrudan görmezsiniz. Bazen doğrudan diğer kaynaklardan APK dosyalarını indirmek isteyebilirsiniz.

Doğrudan APK indirmenin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Avantajlar:

 1. Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitelerinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilirler ve ihtiyacınız olabilecek olanı indirebilirsiniz.
 2. İndirme, Play Store’dan farklı olarak anında gerçekleşir, doğrulama işlemi vb. için beklemenize gerek yoktur.
 3. İndirdikten sonra hafıza kartınızda / sistem hafızanızda bir APK dosyası olacak. Böylece indirmeye gerek kalmadan defalarca kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Dezavantajları:

 1. Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirmek genellikle Google tarafından doğrulanmaz. Yani telefonunuz için zararlı olabilir.
 2. APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalacak veya telefonunuzu bozacak virüslere sahip olabilir.
 3. Google Play Store’un genellikle erişimi olmadığı için uygulamalarınız otomatik olarak güncellenmeyecektir.

Bus Simulator : Ultimate APK dosyasını nereden indirebilirim?

Herhangi bir android uygulamasının APK’sını ApkMirror, ApkPure vb. birçok kaynaktan indirebilirsiniz. Ancak herhangi bir üçüncü taraf kaynaktan indirmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bus Simulator : Ultimate resmi uygulama dosyasını indirmek için yukarıya bir buton ekledik. Aradığınız uygulamaya sahip olmadıkça, android’i her zaman Google Play mağazasından indirin.

Android telefonunuzdan Bus Simulator: Ultimate APK nasıl kurulur?

 1. Bus Simulator : Ultimate APK’yi yukarıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz ve bu indirme işlemini başlatacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulabilirsiniz.
 2. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir. Bunu etkinleştirmek için adımlar çoğunlukla aşağıdakine benzer.
  Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü > Ayarlar > Güvenlik > öğesini açın ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra tarayıcınızda “İndirilenler”e gidebilir ve indirilen APK dosyasına bir kez dokunabilirsiniz. İzin isteyen kurulum istemini göstermeye başlayacak ve kurulum adımlarını takip edebilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, normalde yaptığınız gibi uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

PC için Bus Simulator: Ultimate android uygulaması (Windows Bilgisayar / Mac) nasıl indirilir?

 1. Android uygulamasını bilgisayarınızdan kullanmak için sanal telefon görevi gören bir android emülatör yazılımına ihtiyacınız olacak. Android uygulamalarının PC’ye nasıl kurulacağı ve kullanılacağı hakkında aşağıda adım adım talimatlar verdik.
 2. Öncelikle bir android öykünücüsü indirip yüklememiz gerekiyor. BlueStacks, en çok kullanılan android emülatörlerinden biridir. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
 3. Talimatlardan sonra aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.
 4. Emülatör yazılımını indirdikten sonra, diğer bilgisayar yazılımlarını kurar gibi çift tıklayıp adımları takip ederek kurabilirsiniz.
 5. Öykünücüyü kurduktan sonra açın ve indirilen APK dosyasını yazılım ekranına sürükleyip bırakın. Bu, uygulama yükleme işlemini başlatacaktır.
 6. APK kurulumunu telefonunuzda yaptığınız gibi tamamlamak için adımları izleyin.
 7. Tebrikler. Artık emülatör yazılımını açarak bilgisayarınızdan android uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bus Simulator: Ultimate son sürüm ve çıkış tarihi ve ilk çıkış tarihi nedir?

Bus Simulator : Ultimate’ın en son kararlı sürümü 1.2, 16 Nisan 2020’de yayınlandı. Uygulama indirme boyutu 68M’dir.

Bus Simulator: Ultimate maliyeti ne kadar ve nasıl ön sipariş verilir/satın alınır?

İndirmek ÜCRETSİZDİR ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulama zaten yayınlandığından, doğrudan mağazadan satın alabilirsiniz.

Bus Simulator : Ultimate ülkemde yasaklandı. VPN üzerinden erişmek yasal mı?

Bir uygulamayı (Bus Simulator: Ultimate) ülkenizde yasaklanmışken kullanmak tamamen Yasadışıdır. Ancak hesap kapatma veya uygulamadan içeriğinizi/paranızı alma gibi özel nedenlerle erişim sağlayabilirsiniz. Başka bir ülkenin VPN’ini kullanabilir ve ona erişebilirsiniz. Yasal sorunları davet edebileceğinden VPN ile kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bus Simulator : Ultimate ile kullanılacak en iyi VPN hangisidir?

Bazı nedenlerden dolayı Bus Simulator: Ultimate’a VPN kullanarak erişmek istiyorsanız, aşağıda listelenen birkaç VPN’den birini deneyebilirsiniz. Bunlar en iyi VPN hizmetleridir ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından denenmiş ve kullanılmaktadır. Ayrıca kolay, daha hızlıdırlar ve bunları kullanırken tam destek ve güvenlik sağlarlar.

1. ExpressVPN
2. NordVPN

Leave a Reply