Microsoft Word 2010 tam sürümünü ücretsiz indirin

Günlük operasyonların dikkate alındığından emin olmak için ihtiyaç duyulacak birçok ofis gereksinimi vardır. Artık bu alanda birçok teknik gelişme olduğundan emin olmak için ilgilenmemiz gereken birçok yazılım gereksinimi var. Şimdi bir ofis ortamı söz konusu olduğunda, belgelerin katılımı en yüksek önceliğe sahip. Şimdi bu, yazılımları belgelemek için hararetli bir ihtiyaç olduğu ve Microsoft’un Word yazılımının devreye girdiği yer olduğu anlamına geliyor.

Microsoft word 2010’a genel bakış.

Bu muhtemelen birinin el koyabileceği en gelişmiş yazılımlardan biridir. Bu yazılım, belgeleme ihtiyaçlarınızın tüm yönlerinin halledilmesini sağlayacak çok sayıda kesin çerçeveye sahiptir. Süreç burada bitmiyor, yazılımla oluşturduğunuz belgelerin güçlü olmasını sağlayacak birçok başka kapsamlı özellik var.

Microsoft Word 2010 Ücretsiz İndir.

Yazılımı güvenilir yapan diğer bir şey ise, neredeyse her yerde kullanılabilmesi ve muhtemelen yazılımın dünyanın her yerinde hemen hemen kullanılmasının nedeni budur.

Yazılımı değerli kılan başka birçok şey var. Yazılımı kullanmanın en büyük özelliği, Microsoft ofis paketi ile birlikte gelmesi ve bu, yazılımı pakette bulunan diğer benzer paketlerle uyumlu hale getirmesidir.

Şimdi, yazılımı kullanmaya başlamadan önce emin olmanız gereken birçok şey var. Yazılımın içerdiği çeşitli özellikleri bilmelisiniz.

Ekran görüntüsü özelliği

Bu, ekran görüntüsü özelliği olan yazılım içinde trend olan bir şeydir. Bu, kullanıcının alabileceği ekran görüntüsünü eklemek için kullanılabilmesini sağlayacaktır. Bu, ekran görüntüsü bir kez word belgesine dahil edildiğinde, kişinin ekran görüntüsünü tercihine göre düzenleyebilmesini sağlayacaktır. Ekran görüntüsüne eklenebilecek başka birçok şey var. Önceden, birinin ekran görüntüsünü yapıştırması gerekiyorsa, bu çok kapsamlı bir işlemdir ve ekran görüntüsünü geliştirmek ve yapıştırmak çok zaman alırdı.

Sanatsal özgürlük önemli bir özelliktir

Yazılım kelimesini baskın hale getiren birçok kesin özellik var, ancak yazılımın dezavantajları vardı. Sözcüğe erişen kişilerin çoğu, düzenleme durumunda pek bir şey yapamadı. Word belgesine eklenen resimler düzenlenemedi ve sadece yeniden boyutlandırılabildi ve bu da zaman zaman büyük orantısızlıklarda oldu. Yazılımda bulunan sanatsal özelliklerle yapabileceğiniz başka birçok şey var. Artık kullanıcı resimleri yeniden boyutlandırabilir, düzenleyebilir, kesebilir ve doğru yerlere yapıştırabilir.

Arka plan filtresi

Bu, resimlerin arka planında sıklıkla görmediğimiz bir şey. Bu, yazılıma eklerken resimden arka planı kesebileceğiniz anlamına gelir. Word belgesine eklediğiniz resimlerin net olduğundan emin olmak için odaklanmanız gereken başka şeyler var. Yazılım içinde sağlanan tüm veriler üzerinde katı bir şekilde ele almamızı sağlamamız gereken diğer sanatsal özellikler, kesinlikle yeni bir deneyim olacaktır.

Microsoft Word 2010’u indirin

Word Art güncellemesi

Kelimeleri oldukça uzun süredir kullanan insanlar, kesinlikle kelime sanatına sahip olmanın avantajlarını bileceklerdir. Bu, varoluşsal kelime sanatı özelliğine eklenecek birçok başka şey olduğu anlamına gelir. Word art ile yapabileceğiniz bazı düzenlemeler vardır ve ayrıca sanatsal öğelerin belge içinde doğru yerleştirilmesini sağlar.

Kullanım güncellemeleri

Artık yazılımın etkin kullanımını sağlayan pek çok şey var ve bu, yazılımın içinde bulunan tüm özelliklerin verimli bir şekilde kullanıldığından emin olmak için kullandığı güvenilirlik düzeyini içerir. Kullanıcılara kullanıcılara ek bir deneyim kazandıracak sistem içinde birçok geliştirme özelliği vardır.

Microsoft Word 2010’un sistem gereksinimleri

Word belgesinin kullanımı söz konusu olduğunda, yazılımın etkin bir şekilde çalıştığından emin olmak için gereken çok fazla sistem gereksinimi yoktur.

Ortak sistem gereksinimleri şunları içerir;

  • İşletim sistemi; Windows XP ve üzeri
  • RAM: 1 GB gereksinimi
  • HDD alanı: 1 GB maksimum gereksinim

Microsoft word 2010’u ücretsiz indirin

Yazılım kelimesiyle belge oluşturmanın birçok başka etkili yolu vardır ve bu, eklenen özelliklerle yazılımın daha da ilginç hale geldiği anlamına gelir. Microsoft word 2010 yükleyici dosyasını aşağıdaki bağlantıya erişerek indirebilirsiniz.

Leave a Reply