Microsoft Office 2021 [Win/Mac] İçin Ücretsiz Ürün Anahtarları ile Crackli En Son Torrent

Microsoft Office 2021 En Son Torrent, yalnızca bir bilgisayar için popüler bir uygulama değil, aynı zamanda çok kullanışlıdır. Ancak tüm özelliklerden yararlanmak istiyorsanız bu yazılımı etkinleştirmeniz gerekir. Seri anahtarlı Office 2016 Crack, MS Office 2016’yı kullanıcı için ücretsiz hale getiren bir araçtır. Ayrıca bu yazılıma bazı gelişmiş özellikler ekler. Ancak Microsoft Office’in çok popüler ve kullanıcılar için ideal bir yazılım olduğunu biliyoruz. Bilgisayarımızı MS Office olmadan düşünemiyoruz. Ancak bu Office 2016 tam çatlağına sahip olduğumuzda, bizim için büyük bir şans. Office crack uygulamasını kullanarak office 2016’nın premium sürümünü yapabilirsiniz.

Microsoft Office 2021 En Son Crack, bazı özel geliştiriciler tarafından geliştirilmiştir ve bu alanda oldukça deneyimlidirler. Ofis uygulamalarının en iyi hizmetini alacaksınız. MS Office 2016 aktivatörü, MS Word, Excel, Power Point gibi araçlar paketi ile birlikte gelir. İndirilen Microsoft office full crack’i kullandığınızda, tüm özellikleri ve işlevselliği ile yazılımın keyfini çıkarmak için ömrünü uzatacaksınız.

Microsoft Office 2021 En Son Ürün Anahtarları, Microsoft tarafından oluşturulan en iyi üründür. Herhangi bir belirsizlik olmaksızın, yetki ve dokümantasyon yönetimi için en çok kullanılan ve sağlam uygulamadır. Windows için Microsoft Office 2016, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint ve MS OneNote’un yeni sürümlerini içerir. Ve bu modüllerin her biri, bu formun bir parçası olarak kullanılan yeni özellikler ve kapasite ile yenilendi. Aynı zamanda bir bilgisayar, tablet veya cep telefonunda çekim yapabilir. Microsoft Office 2016 Ürün Anahtarı an itibariyle denenmiştir ve kusursuz çalışan ürün anahtarı veriyoruz.

Microsoft Office 2021 En Son Crack ve Torrent Sürümü Nedir?

Microsoft Office 2021 Crack, Microsoft Office’in en popüler sürümlerinden biridir. Office’inizi etkinleştirmenin birçok yolunu bulacaksınız, ancak Office 2016’nızı kms gibi diğer etkinleştiricilerden daha hızlı etkinleştireceği için Office crack’i kullanmalısınız. Piyasada Microsoft çeşitli ürünler getiriyor. Hatta her yıl ürünlerinin özelliklerini ve işlevselliğini geliştiriyorlar. Microsoft Office 2016 bunlardan biri. Tüm dünyada iki milyardan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Premium bir Microsoft Office 2016’nın kullanıcılar için maliyetli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, crackli olanı almak en iyi seçenektir.

Microsoft Office 2021 Torrent, orijinal yazılım gibi, crackli bir seri anahtar ile çalışan modifiye edilmiş bir yazılımdır. Crack yazılımını, premium yazılım yöntemini bozan bazı programcılardan alıyoruz. Bu nedenle, Microsoft Office 2016 anahtarını kullandığınızda, çevrimiçi olarak kaydettirmeniz veya bunun için ödeme yapmanız gerekmez. Günlük hayatımızda çeşitli amaçlarla Microsoft ofisine ihtiyacımız var. En son Microsoft Office 2016’yı daha şaşırtıcı özelliklerle ücretsiz olarak alırsak, bu sizin için mükemmel bir şans olacaktır. Office crack bu teklifle birlikte gelir.

Microsoft Office 2016’da Neler Alacaksınız?

MS Office 2016 ürün anahtarında MS Word 2016, MS Excel 2016, Power Point 2016 vb. alacaksınız. Size bunların küçük bir açıklamasını vereceğim.

Microsoft Word 2021

Crack office 2016, Microsoft Office paketinin en popüler aracıdır. Bunun arayüzü, önceki sürüme en çok benzer. Ancak, bu crack dosyasında bazı yeni öğeler var. Araması daha akıllıca. Farenizin sağ kısmına tıkladığınızda kelimenin tüm seçenekleri gelecektir. Seçenekler eş anlamlı sözcükleri, yazım kurallarını, dilbilgisini ve ayrıca diğer bazı işlevleri içerir. Bunları ek seçenekler olarak düşünebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint 2021

Sunum yapmak için en kullanışlı araçtır. Üzerinde bazı güncellemeler var. Bir paylaşım seçeneği alacaksınız. Word’ün diğer işbirliğinden gerçekten farklıdır. Word’de buluta bir belge yüklediğinizde, davet edilen kişi belgeyi görebilir ve düzenleyebilir. Bunu kolaylaştırmak için alıcı, bir MS hesabı imzalamadan belgeyi düzenlemek için bir bağlantı alacaktır. Ancak PowerPoint’te karmaşıktır. Paylaşım noktanızdan herhangi bir şey paylaştığınızda her şey daha önce tanıtılan sunum programı ile aynı olacaktır.

Microsoft Excel 2021

Microsoft Office 2016’nın önemli bileşenlerinden biridir. Fakat yeni indirme ofisi 2016 full crack’te dikkat çeken bazı noktalar var. Bu uygulamada Tell Me Box gibi birçok yeni araç alacaksınız. Bu alana herhangi bir komut girdiğinizde, siz yazarken uygulama size öneride bulunacaktır. Birden fazla seçenek arasından herhangi bir şey bularak size zaman kazandıracaktır. Aynı zamanda sanal bir ortam sağlar. Bir belge herhangi bir bağlantı sağladığında, herkes bu bağlantıyla çalışabilir. Değişiklikleri görebilirsiniz ve sanal yer aracılığıyla hemen kaydedilecektir.

Microsoft Office 2021’in Gelişmiş Temel Özellikleri

Microsoft Office 2016 Activator, temiz ve ferahlatıcı bir görünümle gelir. Şimdi Microsoft office crack 2016’nın temel özelliklerine bakın. MS Excel, MS Word, OneNote, Outlook içerir. Şimdiye kadarki en iyi program ve çok talep ediliyor.

 1. Office full crack, daha iyi dilbilgisi denetleyicisi içerir ve en iyi özelliklerinden biridir.
 2. Microsoft Outlook, e-posta için kalıbı tahmin eder ve ayrıca gelen kutusunu tarayabilir.
 3. Gelişmiş elektrikle sağlanan geliştirmeler.
 4. Manuel olarak tasarlanmıştır ve herkes için uyumludur.
 5. Microsoft Office 2016 kullanıcısı yeni bir grup oluşturabilir.
 6. Beklenen karanlık tema burada Microsoft tarafından tanıtıldı.
 7. Ayrıca, mümkün olan en kısa sürede içindeki herhangi bir şeyi ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 8. Workplace 2.16, belgesel form oluşturmak için çok güzel ve en iyi yazılım programıdır.
 9. Planlama özelliği ile kullanıcılar projelerini ve belgelerini hızlı bir şekilde yapabilirler.
 10. Ayrıca dosyanızı kolayca paylaşabilirsiniz.
 11. Arayüz aynı zamanda kullanıcı dostudur.
 12. Her zamankinden daha hızlı.
 13. Bir günü bitirdiğinde aynı anda günlük hizmetleri de sunacak.
 14. Ayrıca mobil uygulamalar sürümünü de alacaksınız.
 15. Size özgürce taşınabilir dosya formatı sunar.

Artıları

 • İş Zekası da artık Microsoft Excel’in içine entegre edilmiştir.
 • Outlook grupları, yeni ortak çalışma odağının temelini oluşturur.
 • Office’in önceki sürümlerine kıyasla birçok yeni özellik.

Eksileri

 • Yeni ofis işbirliği özelliği, yerel müşteriler için değil, iş için en iyi sonucu verecektir.
 • Gerçek zamanlı düzenlemenin hala PowerPoint ve Excel’de olması gerekir.
 • Hala çevrimiçi araçların gerisinde kaldığı için gerçek zamanlı işbirliğinin iyileştirilmesi gerekiyor.

sistem gereksinimleri

 • PC kullanıyorsanız, en az 1GHz hızında bir işlemciye ihtiyacınız olacaktır. Mac için biraz daha yüksek hız olmalı ve Intel olmalıdır.
 • Office 365 Basic, PC’lerde 2 GB RAM ile çalışabilir. Mac için 4GB olmalıdır.
 • Office 365 evini çalıştırmak için HDD alanı 3GB, Mac için ise 6GB olmalı ve ikincisi için HDD formatı, Mac OS Genişletilmiş format veya HFC plus olarak adlandırılan şey olmalıdır.
 • Hem PC hem de Mac için ekran gereksinimleri 1280 x 800 çözünürlüktür.
 • Kullanılan tarayıcılar en son sürümler olmalıdır; En son sürümlere erişiminiz yoksa, hemen önceki sürüm yeterli olacaktır.
 • Ayrıca .NET 4 veya 4.5 CLR’ye ihtiyacınız olacak; 3.5 ile de yapabilmenize rağmen, bazı özellikleri kısıtlayabilir.

Microsoft Office 2021 Crack Nasıl İndirilir ve Çalıştırılır?

Microsoft office aktivatörünü indirip kurmak ve crack yapmak için herhangi bir zor veya karmaşık işlemden geçmenize gerek yok. Aşağıdaki adımları takip ediniz:

 1. İlk önce, tam dosyayı herhangi bir güvenilir web sitesinden veya bu siteden indirin.
 2. Ardından tam kurulumu yükleyin.
 3. Şimdi “şartlar ve koşullarımızı kabul et” seçeneğine tıklayın.
 4. Ardından kurulum işlemi tamamlanır.
 5. Şimdi çatlağı çalıştırın ve kullanmak için Office 2016 Ürün Anahtarını oluşturun.
 6. Yazılımınız kullanıma hazır.
 7. Tamamlandı.
 8. Eğlence.
 9. Ayrıca WinRAR Crack’i kırmak da isteyebilirsiniz.

Final sonucu

Microsoft Office 2021 En Son Torrent, kullanıcılar için hala en iyi üretkenlik yazılımlarından biridir. İşbirliğini geliştirmek ve aynı dosya üzerinde birden fazla kişiyle daha kolay çalışmak istiyorsanız bunu seçebilirsiniz. Bu araç ilk olarak 2016’nın başlarında yayınlandı ve şu anda hala popüler. Öğrenciler için olduğu kadar profesyoneller için de çok faydalıdır. Bu nedenle, bu yazılımın keyfini çıkarma şansını kaçırmayın.

Leave a Reply