Merhaba Komşu Ücretsiz İndir (v1.4)

Merhaba Komşu Ücretsiz İndir PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Merhaba Komşu 8 Aralık 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Merhaba Komşu, bodrumda ne gibi korkunç sırlar sakladığını bulmak için komşunuzun evine gizlice girme hakkında gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. O arka bahçe penceresinden tırmanmaktan gerçekten zevk alıyor musun? Orada bir ayı tuzağı bekleyin. Ön kapıdan gizlice mi giriyorsun? Yakında orada kameralar olacak. Kaçmaya çalışmak? Komşu bir kısayol bulacak ve sizi yakalayacak.

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Hello Neighbor indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hello Neighbor v1.4.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan ulaşabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmalısınız).
 4. Hello Neighbor klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Merhaba Komşu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Hello Neighbor Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü aradığınızdan ve directx, vcredist ve diğer tüm programları o klasöre yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt’ dosyası arayın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
 • İşlemci: i5 ve üstü
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Grafikler: GTX 770 ve üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Stereo. İyi stereo ile oynayı

Leave a Reply