Left 4 Dead İndir PC Oyunu Ücretsiz Tam Sürüm

Left 4 Dead oyunu çok çekici. Bu, zorlu bir programdan havayı yumuşatmak istediğinizde oynamak için en iyi oyundur. Left 4 Dead, kullanıcının her oyundan sonra oyundaki ilerlemesini bilmesine yardımcı olan İstatistikler gibi seçeneklere sahiptir. Oyunda çok sık gerçekleşen zombi saldırısından kurtulmak zorunda kalacak 4 karakter bulunuyor. Oyunun genel fikri şaşırtıcı. Buradaki ana konsept, oyuncunun oyunda hayatta kalması ve enfekte olan kişiyi dışarı vurması gerektiğidir.

Hakkında

The Left 4 Horror Game, Valve tarafından yayınlanan bir hayatta kalma korku oyunudur. Viral suşun insanları zombi benzeri bir yaratığa dönüştürdüğü bir pandemi salgınından sonraki dönemde kuruldu. Oyun böylece bu hikayeyi takip eder ve oyuncunun görevi bu yaratıkları vurarak kendilerini kurtarmak ve güvenli bir yere ulaşmaktır.

Burada oynamak için birkaç mod var. Oyuncu, bir bilgisayar tarafından kontrol edilen diğer üç karakterle bireysel olarak oynayabilir veya oyuncu arkadaşları ve aile üyeleriyle oynayabilir. Oyunun şaşırtıcı özelliklerinden biri, oyuncunun birinci şahıs nişancı olarak oynaması ve bu, oyuncunun dikkatini çekmesidir.

Oynanış

Left 4 Dead oyunu, içinde korku öğesini içeren ilk nişancı oyunudur. Oyuncular, dört hayatta kalma karakterinden biri üzerinde kontrol sahibidir. Karakterler koşabilir, zıplayabilir ve ateş edebilir. Oyuncuların kullanabileceği iki silahı vardır. Birincisi, sınırlı mühimmatı olan ana ateşli silah veya tabanca, ikincisi ise sınırsız mühimmatı olan yan silahtır. Oyuncular ayrıca 3 ek envanter silahına sahiptir.

Üçüncü yuva, bir zombi yığınına saldırmak veya bomba patlamadan önce onları belirli bir alana çekmek için kullanılabilecek bir bomba türü olan Molotof kokteyli gibi atılmış silahları içerir. Dördüncü yuva, oyuncunun kendi başına veya diğer hayatta kalanlar üzerinde kullanabileceği bir sağlık kiti ile gelir ve ayrıca patlayıcı mermi sağlayan özel bir kit içerir. Beşinci yuva, oyuncuya, oyuncunun oyundaki hızını geçici olarak artıracak geçici bir sağlık artışı sağlayan ağrı hapları sağlar. Benzin kutuları veya diğer çevresel nesneler de depolara atılmak için kullanılabilir.

Oyuncu, etrafındaki herhangi bir enfekte kişiyi itmek için tuttuğu herhangi bir nesneyi de kullanabilir. Oyun ayrıca her karakterin sağlık durumunu takip etmek için kullanılan bir sağlık çubuğu içerir.

Özel bir özellik, her oyuncunun, onları ayıran duvarlara rağmen diğer oyuncunun renk durumuna göre sağlık çubuğunu görebilmesidir. Karakterin sağlık durumu öngörülen seviyenin altına düşerse, sağlık çubuğu sıfır seviyeleri temsil eder, o zaman oyuncu, sağlık geri gelene kadar hareket edemez, bu sadece bir defibrilatör kullanılarak geri yüklenebilir veya yeniden canlandırılabilir. diğer karakterlerin yardımı.

Asıl görev daha sonra güvenli eve ulaşmaktır. Ancak, oyuncunun oynadığı karaktere iki kez virüs bulaşırsa ve ilk yardım kullanılmazsa, oyuncu üçüncü kez enfekte olur olmaz oyuncu ölür.

Benzer şekilde, oyuncu kenardan düşerse, bir süre asılı kalır ve daha sonra zamanında yardım sağlanmazsa düşerek ölür. Kampanya modunda, her kampanya 2 ila 5 segmente bölünür. Son bölümde ise karakterin asıl amacı sonlara doğru her türlü silahın yanı sıra sağlık eşyalarının da bulunduğu güvenli eve geri dönmek. Doruğa doğru oyuncunun iki seçeneği vardır, ya kurtarılmayı beklerken enfekte olanlara karşı durmak ya da kurtarma noktasına doğru yol almak.

Mevcut olan diğer eklenen mod, dörtte dört rekabetçi mod içerir. Burada, oyuncunun iki tarafı var, biri hayatta kalanın karakterini oynayacak, diğeri ise enfekte olanı kontrol edecek. Amaç, hayatta kalanın güvenli eve ulaşmaya ve mümkün olduğunca çok sayıda enfekte kişiye saldırmaya çalıştığında aynı kalır. Enfekte olan yeni bir yaratık olarak tekrar yükselecek olsa da. Enfekte olanların amacı, hayatta kalanların güvenli eve ulaşmasını önlemek için tüm girişimleri kullanmak olacaktır.

Skorlar, hayatta kalanın ne kadar sürede ortaya çıktığına ve hayatta kalanın enfekte olanı kaç kez öldürdüğüne göre verilir. Ve sonunda daha fazla puan alan taraf kazanan olarak kabul edilecektir.

Left 4 Dead’in Özellikleri

Left 4 Dead, oyuna yepyeni bir anlam kazandıran bazı harika özellikler getirdi. İşte bilmeniz gereken özelliklerden bazıları:

Oyunun ses kalitesi

Arka plan ses efektleri harika olduğu için oyun oynamak oldukça ilginç. Ses efekti oyuna olan ilgiyi arttırır ve kişi daha hevesli hale gelir. Oyuncu gerektiğinde sesi de kapatabilir.

Tek oyunculu mod

Bu oyunda yeni olanlar ve başlangıçtaki kötü performanslarını açıklamak istemeyenler bu modda oynayabilirler. Oyuncu performansını geliştirdikten sonra çok oyunculu modu tercih edebilir.

çok oyunculu mod

Oyuncu, oyunu arkadaşları ve ailesi ile oynama seçeneğine sahiptir. Bazen tek başına oynamak sıkıcıdır. Yani o zaman çok oyunculu modda veya çevrimiçi modda oynamak en iyi çıkış yolu. Bu, arkadaşlarınızla oynadığınızda oyunu daha da heyecanlı hale getirir.

Zorluk Seviyeleri

Oyun, oyuncunun oynayabileceği farklı zorluk seviyelerine sahiptir. İlk kez oynayanlar için Kolay seviye ile oynayabilirler ve oyun konseptinin farkına vardıkça Normal, Gelişmiş ve Uzman seviyelerine geçebilirler.

Çevrimdışı mod

Left 4 Dead’in en iyi özelliği bu oyunun çevrimdışı olarak da oynanabilmesi. Bu nedenle, oyuncunun herhangi bir internet paketi olmasa bile, oyuncu oyunu oynamanın keyfini çıkarabilir.

Bu oyun, çok ağır kuralları olmadığı ve oyuncunun kolayca oynayabileceği bir oyundur. Ve bu oyunun kurallarını ve kılavuzlarını kavramak çok kolay olduğu için, yeni başlayanlar için en iyi seçenek haline geliyor. Yeni başlayanlar oynamaktan zevk alacaklar. Yani, bu oyunu henüz denemediyseniz, devam edin ve oynamak için yükleyin.

Left 4 Dead PC Oyun İndirme

İsim Sol 4 Ölü
İlk Yayın Tarihi 17 Kasım 2008
Seri Sol 4 Ölü
Motor Kaynağı
Platforms
Android, Xbox 360, Microsoft Windows, iOS, Klasik Mac OS
Yayıncılar Valve Corporation, My.com
Geliştirici Turtle Rock Studios, Valve Corporation, Belirli Yakınlık
Kategori Bilgisayar Oyunları > Nişancı

 

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

Left 4 Dead PC Talimatları Nasıl İndirilir

  • Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
  • Adım 2: Sol 4 Ölü PC Düğmesini İndir’e tıklayın
  • Adım3 : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
  • Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
  • Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
  • Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Left 4 Dead PC’nin Keyfini Ücretsiz Olarak Çıkarabilirsiniz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Left 4 Dead – Minimum Sistem Gereksinimi

  • İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
  • CPU HIZI: Pentium 4 3.0GHz
  • RAM: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
  • VİDEO KARTI: 128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 veya daha iyisi
  • TOPLAM VİDEO RAM’I: 128 MB
  • 3D: Evet
  • DONANIM T&L: Evet
  • PİKSEL GÖNDERİCİ: 2.0
  • KÖŞE GÖNDERİCİ: 2.0
  • SES KARTI: Evet
  • BOŞ DİSK ALANI: 7.5 GB

Left 4 Dead – Önerilen Sistem Gereksinimi

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • CPU HIZI: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • RAM: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
  • VİDEO KARTI: Shader model 3.0, NVidia 7600, ATI X1600 veya daha iyisi
  • TOPLAM VİDEO RAM’I: 128 MB
  • 3D: Evet
  • DONANIM T&L: Evet
  • PİKSEL GÖNDERİCİ: 3.0
  • KÖŞE GÖNDERİCİ: 3.0
  • SES KARTI: Evet
  • BOŞ DİSK ALANI: 7.5 GB

Leave a Reply