İnternet İndirme Yöneticisi 6.39

PC Windows (7/10/8), 32/64-bit için Internet Download Manager (IDM), indirme hızını diğer tüm yöneticilerden 5 kata kadar artıran bir indirme aracı paketidir. İndirme işlemini sürdürmenize, planlamanıza ve düzenlemenize yardımcı olur.

Hızlanan performans ile etkili dosya segmentasyonu ve çoklu indirme teknolojilerinin en iyi kombinasyonu. Devam etme yetenekleri, kesinti hatası veya güç veya ağ bağlantısının kesilmesi nedeniyle kesintiye uğrayan indirmelerin yeniden başlatılmasına yardımcı olur. Özel bir tıklama, indirme işlemini kolayca planlayabilir, duraklatabilir ve devam ettirebilir. PC için IDM çevrimdışı yükleyicisini indirin.

İnternet İndirme Yöneticisi Özellikleri

Kullanıcı dostu arayüz

Aslında, eski arayüz, ancak kullanımı pratik olarak kolay, istikrar ve mükemmel performans, tamamen çirkinliğini göz ardı etmenize yardımcı olur. Görsel özelliklerini değiştirmek için de erişilebilen çoklu görünümlerin yanı sıra, düzen ve düzende birkaç düğme sunar. İndirmeler ayrıca ses dosyaları, video dosyaları, programlar, belgeler, sıkıştırılmış dosyalar ve daha pek çok deneyim gibi türlerine göre belirli gruplar halinde düzenlenir.

Yüksek Hızlı İndirme

IDM, indirme hızını diğer tüm programlardan 5 kata kadar artırır. Sadece “İndir” düğmesine tıklayın ve birkaç dakika içinde küçük bir dosya indirin. Bir dosya kaynağı için birden çok gerçek zamanlı bağlantı oluşturun ve indirme hızını optimize etmek dosyayı hemen indirmenize yardımcı olur. Herhangi bir eklenti veya herhangi bir karmaşık ayar kullanmadan, çeşitli basit işlevler ve seçeneklerle indirme hızınızı artırın.

Proxy Sunucusunu ve Protokolleri ve Formatları Destekleyin

Birden çok proxy sunucusunu, protokolü (FTP, HTTP, HTTPS), tanımlama bilgilerini, yeniden yönlendirmeleri, dizinleri desteklemenin yanı sıra MP3 ses, FLV ve videolar için MPEG için uyarlanabilir bir hızlandırıcıya sahip olma ve çok çeşitli web tarayıcılarıyla (Microsoft Internet) entegre Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird Avant Tarayıcı, MYIE2) ve çok daha fazlası.

Çoklu Gelişmiş Özellikler

Zip önizlemesi, hızlı indirme, zamanlama, devam ettirme, kullanım kategorileri, kuyruk işlemcisi, FTP komutları için boru hattı, bırak ve sürükle kullanımı veya IDM kullanımı için komut satırı, HTML yardımı ve öğretici için yerleşik bir hızlandırıcı gibi sınırsız gelişmiş özelliklerin yanı sıra , anti-virüs koruması ve çok daha fazlası.

kapmak aracı

Tam gelişmiş bir site kapma aracı, kullanıcıların herhangi bir web sitesinden, sitenin herhangi bir bölümünden ve çevrimdışı tarama için tüm web sitelerinden resimler veya herhangi bir veri türü gibi filtrelenmiş dosyaları indirmelerini sağlar. Araç ayrıca Google Video, YouTube ve diğer herhangi bir platformdan video indirmenize yardımcı olur.

Zamanlayıcı ve Devam Et ve Duraklat

Devam etme ve duraklatma gibi özellikler, kesintiye uğrayan ve bozulan indirmeleri ve tarayıcınız mevcut indirmeyi desteklemiyorsa işlemenize yardımcı olur. Bu özellikler manueldir ve IDM, zamanlama sırasında özellikleri kullanır. Zamanlayıcı aracı, indirme işleminizi özellikle ağ hızının yüksek olduğu geceleri planlamanıza yardımcı olur. Araç, tarayıcıyı kapatır ve açar ve IDM tarafından otomatik olarak durdurulan format listesini özelleştirir.

Eğitim Bölümü

Program çalışmaya başlarsa ve takılırsa “F1” ve sorun hakkında kendinizi güncelleyin. Burada, çözümleriyle birlikte yaygın olarak oluşturulan sorunların bir listesini içeren bir Eğitim Bölümü açılacaktır. Yardım alın ve zamandan tasarruf edin ve işinize eskisi gibi devam edin.

Windows ile uyumlu

Her tür cihazla değişken uyumluluğu ile uygulama, her tür Windows ile özel uyumluluğa sahiptir———-Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, esas olarak uygulamayı çok sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştıran işletim sistemleridir. Ayrıca, 32 bit ve 64 bit kurulum gerektirir.

Dosyaları Kategorize Etme

IDM, indirme işlemlerini hızlandırmanın yanı sıra organize etmek için birden fazla araç sunar. Uygulama, farklı dosya türlerini ayrı gruplara ayırmanıza olanak tanır. Karmaşık bir indirme listesinden istediğiniz dosyayı kolay ve rahat bir şekilde aramanızı sağlar. Segmentasyon aracı, ek bağlantılar olmadan dosyaları indirmenize ve mevcut bağlantıları yeniden kullanmanıza yardımcı olur.

Virüslerden ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Kaçının

Program, bir anti-virüs koruma dedektörü ile gömülüdür. Yani ayrı bir programa ihtiyacınız yok. Sadece araca tıklayın ve herhangi bir bağlantıda bulunabilecek herhangi bir virüs, Truva atı, kötü amaçlı yazılım veya herhangi bir kötü amaçlı içeriği tanımlayın.

IDM’nin Temel Özellikleri

  • İnternet İndirme Yöneticisi bir indirme aracı paketidir
  • Devam edin, programlayın ve indirme işlemini düzenleyin
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Yüksek Hızlı İndirme
  • Proxy Sunucusunu ve Protokolleri ve Formatları Destekleyin
  • Çoklu Gelişmiş Özellikler
  • kapmak aracı
  • Eğitim Bölümü
  • Windows ile uyumlu
  • Dosyaları Kategorize Etme

Leave a Reply