GTA Vice City PC Oyunu İndir Tam Sürüm Ücretsiz

GTA Vice City, Grand Theft Auto’nun kısaltmasıdır: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve GTA serisinin yayıncısı olan Rockstar Games, aksiyon tabanlı bir macera oyunudur. Bu oyun 1986 yılında Miami’de bulunan kurgusal bir şehirde geçmektedir. Oyunda ayrıca mafya babası Tommy Vercetti’nin hapishaneden çıktıktan sonraki sömürüsünü de bulabilirsiniz. Uyuşturucu anlaşmasında kırmızı yakalandığında, suçlular için bir imparatorluk kurmaktan ve Vice City’deki tüm suç temelli organizasyonların gücünü ele geçirmekten sorumlu olanları arar.

GTA Vice City’nin konusu nedir?

GTA Vice City üçüncü bir kişinin bakış açısıyla oynanabilir ve oyunda dünya herhangi bir araçla veya yürüyerek gezilebilir. Bu oyun, oyuncuların iki ana adadan oluşan Vice City’de özgürce sallanmalarına izin veren bir açık dünya düzenine sahiptir. Oyunun konusu, gerçek dünyadaki birçok insanın yanı sıra Miami’de Haitililer, Kübalılar ve motorcu çeteleri gibi olaylarla ilgilidir.

1980’de Miami’nin uyuşturucu kralları glam metalin egemenliğinde bir crack pandemisi vardı. Geliştirme görevinin çok daha fazlası, döneme ve ilhama uygun bir oyun dünyasının yaratılmasından oluşuyordu, geliştirme ekibi dünya yaratılırken Miami şehrinde genişletilmiş saha araştırması düzenledi. Ekim 2022’de, bu oyun Mayıs 2003’te PS2 ve Microsoft Windows için ve Ekim 2003’te Xbox için piyasaya sürüldü.

Vice City piyasaya sürüldüğünde, özellikle oyun, açık dünya tasarımı ve müziğe yönlendirildiğinde değerlendirme ile birçok kritik beğeni aldı. Oyun aynı zamanda ırksal takımların ve şiddetin resmedilmesi konusunda tartışmalara yol açsa da, parıldayan protestolar ve davalar. Vice City, 2002 yılının en yüksek puanlı video oyunu olarak kabul edildi ve 17,5 milyondan fazla sayı satıldı. 6. nesil video oyunlarının en önemli oyunlarından biri ve en büyük video oyunlarından biri olarak kabul edilir.

Birçok oyun yayıncısı için Yılın Oyunu ödülü gibi birçok övgü aldı. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren oyun, oyun oynamak için birçok başka platforma birkaç bağlantı noktasına sahiptir. 2012 yılında, oyunun onuncu yıldönümü için tüm mobil platformlar için oyunun geliştirilmiş bir versiyonu piyasaya sürüldü. GTA San Andreas 2004 yılında piyasaya sürüldü ve Vice City Stories’in ön bölümü 2006 yılında piyasaya sürüldü.

Oynanış

GTA Vice City, üçüncü bir kişinin bakış açısıyla oynanan aksiyon tabanlı bir macera video oyunudur. Oyuncu, suçlu Tommy Vercetti’yi kontrol edebilir ve hikayenin ortasında ilerlemek için görevleri ve doğrusal sahneleri düzeltebilir.

Oyuncular, oyun dünyasında gezinmek için atlayabilir, koşabilir ve birkaç araç kullanabilir. Oyuncular, düşmanlarla savaşmak için yakın dövüş saldırıları, patlayıcılar ve ateşli silahlar kullanabilir. Ateşli silahlara M60 Makineli Tüfek, Colt Python ve Minigun gibi silahlar dahildir.

Oyundaki 3 boyutlu ortam, roketatar olarak bir keskin nişancı silahı yardımıyla nişan alırken birinci şahıs bakış açısına izin veriyor. Ayrıca, bu şöhretin mücadelesi, oyuncunun bir aracın yan tarafına doğru ateş etme ve yüz yüze gelmeyi taahhüt etmesini sağlar. Oyun, oyunculara, yerel ateşli silah satıcılarından satın alınabilecek, yerde bulunan, ölü rakiplerden alınabilecek veya şehir genelinde keşfedilebilecek çok çeşitli silah seçenekleri sunuyor.

Savaşta ayrıca 2 boyutlu bir ortam var ve oyuncular düşmanlarına karşı otomatik nişan alma seçeneğini kullanabiliyorlar. Oyuncu hasarla çalışabilir ve sağlık göstergesi, sağlık toplamaları kullanılarak tamamen yenilenebilir. Vücut zırhı, patlayıcı hasarın ve silah atışlarının emilmesi için kullanılabilir, ancak tüm süreçte kullanılır.

Sağlığın tamamen tükenmesi durumunda, oyun durabilir ve tüm silahları ve silahları ve kazandığınız paranın bir kısmını kaybederken oyuncu en yakın hastanede yeniden doğar. Oyuncu, siz oyunu oynarken herhangi bir suç işlediğinde, hukuk kurumları, oyunun HUD’sinde, oyuncu daha fazla suç işledikçe yükselen bir aranan metre ile gösterildiği gibi yanıt verebilir.

GTA Vice City’nin Özellikleri

GTA oyununu oynadıysanız, bu oyunun özelliklerinden haberdar olmalısınız. Ancak bu oyunda, bu oyunun belirli özelliklerini bilmeyen yeni başlayanlar var.

Gizli paketler

GTA Vice City oyununda, harita boyunca dağıtılmış 100’den fazla farklı türde gizli paket vardır. Oyunda %100 bitirmeyi başarmak için gereken birçok görevden biridir. Oyuna girdiğinizde toplanabilecek yerde parlayan ve dönen manyetikler olarak uygulanabilirler.

Konum

Bu oyunda sunulan birçok yer var ve bunlar arasında Washington Sahili, denizyıldızı Adası, küçük Havana, Okyanus Sahili, Escobar Uluslararası Havaalanı, Şehir Merkezi, Küçük Haiti, Yaprak Bağlantıları, Karides Adası vb.

Ödüller

Oyunda sunulan 100 paket olduğu için her gizli paket oyunculara 100$ kazandırabilir, paketleri tek başınıza biriktirmek çok fazla para kazanmanıza neden olabilir. Belirli miktarda toplanmış paket elde etmek, oyuncuyu okyanus manzaralı otel Hyman Condo, Vercetti Malikanesi’nde yumurtlamaya devam eden sayısız silahla ödüllendirebilir.

Grafikler

Bu oyundaki grafikler, oyunculara çok canlandırıcı bir oyun deneyimi sağlayabilecek mükemmel. Grafikler bir video oyununun önemli bir bileşenidir ve bu oyun tüm beklentilerinizi karşılayabilir ve size daha fazlasını verebilir.

Ses

Oyuncular bu oyunda yüksek kaliteli ses elde ediyor. Ses kalitesi o kadar iyi ki oyuncular oynarken gerçekçi bir deneyim yaşayabilirler.

GTA Vice City, üçüncü bir kişinin bakış açısıyla oynanabilecek en iyi macera video oyunlarından biridir. Bu oyunla elde edebileceğiniz birçok ekstra özellik var. Oyun size iyi bir video oyunundan ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bu oyunun önemli bir yönü, istediğiniz herhangi bir platformda oynayabilmenizdir.

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

GTA Vice City PC Talimatları Nasıl İndirilir

Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
Adım 2: GTA Vice City PC Düğmesini İndir’e tıklayın
Adım3: İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra GTA Vice City PC’nin Keyfini Ücretsiz Olarak Çıkarabilirsiniz
Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

GTA Vice City – Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP
İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2GHz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron işlemci
Bellek: 128 MB RAM
Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu sürücüleri “GeForce” veya daha iyisine sahip 32 MB ekran kartı)
DirectX Sürümü: Microsoft DirectX® 9.0
Ses Kartı: DirectX 9.0 ile Ses Kartı

GTA Vice City – Önerilen Sistem Gereksinimi

İşlemci: Intel Pentium IV veya AMD Athlon XP işlemci 256(+) MB RAM
Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu sürücülere sahip 64(+) MB ekran kartı (“GeForce 3” / “Radeon 8500” veya DirectX Doku Sıkıştırma destekli daha iyisi)

Leave a Reply