Forza Horizon 3 PC Oyunu Ücretsiz Tam Sürüm İndir

Forza Horizon 3, 2016 yılında Playground stüdyoları tarafından geliştirilen bir araba yarışı oyunudur. Araba yarışını kim sevmez ki? Neredeyse herkes yarış video oyunları oynardı. Oyun, Forza Horizon 3 oynarken oyuncuyu heyecanlandıran ilginç özelliklere sahip.

Forza Horizon, hem tek hem de çok oyunculu bir araba yarışı video oyunudur. Oyunun dikkate değer nitelikleri, oyunculara işbirlikçi bir oyun modu ve platformlar arası yarış sunmasıdır. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için istekli misiniz? Tek yapmanız gereken sabırla aşağı kaydırmak.

Forza Horizon 3 Hakkında

Forza Horizon 3 oyunu dünya çapında Microsoft Windows platformunda yayınlandı. Oyun, oyuncuya, iki oyuncunun aynı anda oyunu oynamasına izin verilen çapraz platform adı verilen bir seçenek sunar. Bu harika değil mi? Bu eğlenceli oyunu oynayarak hafta sonlarınızı arkadaşınızla geçirebilirsiniz.

Oyun, bu oyunda temsil edilen Avustralya’da bir yerde kurgusal bir yere sahiptir. Oyun, oyunculara kendi seçtikleri çeşitli arabaları seçmelerini sağlar. Bu oyun serisi genellikle oyuncuların yarış için gittiği bir oyun alanında oynanır.

Oyun, bir yarış arabasında gerekli olan çeşitli indirilebilir içerik paketleri yayınladı. Oyunun bu versiyonu, Oyuncunun yarışırken kar koşullarını yaşadığı ortamlara sahiptir. Oyun ayrıca oyuncuları, özellikle yarış gibi oyunlarda sürmesi oldukça zor olabilen engebeli yerlerden geçiriyor.

Oynanış

Forza Horizon 3 oyunu, Avustralya’da kurgusal bir mekanda geçen açık bir ortamda geçmektedir. Forza Horizon 3’ün oynanışı, Forza Horizon 2 ile karşılaştırıldığında kapsamlıdır.

Oyun, yerel ayarlar olan orman noktası, taşra, Byron Bay, sörfçü cenneti, Coober Pedy vb. içerir. Bu oyundaki oyuncuların, kepçe kaldırma zorlukları, zaman denemeleri ve sürüklenmeyi içeren farklı yarış biçimlerinde yer almaları gerekiyor.

Oyuncuya, yapılacaklar listesi yarışması sırasında tamamlaması için seçilen bir görev verilir ve oyunu kazanmak için kendisine verilen görevi başarıyla bitirmekten başka seçeneği yoktur. Örneğin, oyuncuya belirtilen süreden önce en yüksek hızda belirli bir hedefe ulaşma görevi verilecektir. Oyuncu verilen süre içerisinde görevi tamamlarsa oyunu kazanmış sayılır. Kova kaldırma seviyesi zorlu ve ilginçtir.

Oyuncu yükseltmeler alabilir ve ayrıca bu oyunun festival pazarında bulunan araçları satın alabilir. Oyuncu, yarışı başarıyla tamamladığında ve bu seviyelerde hayatta kaldığında, oyuncuya ödüller verilir.

Forza Horizon oyununun seviyelerinde ilerledikçe oyuncular, yarışta ek programlarla oyun alanını genişletme lüksüne sahip oluyorlar. Bu seçenek, oyuncuyu bir sonraki seviyeye geçmeye motive eder.

Özellikleri

Forza Horizon 3 oyununda akıllara durgunluk veren özellikler var. Örneğin, oyuncu yarış için BMW M4 kullanmayı seçebilir. Bu oyunla birlikte daha birçok fantastik özellik geliyor.

Yarışların Özelleştirilmesi

Oyun, oyunculara yarışları ve ayrıca kova listelerini kişiselleştirmelerini sağlar. Oyuncular ayrıca ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre sürücüleri seçebilirler. Oyun, oyuncuya oyunu kazanmak için Ateş edebilecekleri veya bir sürücü kiralayabilecekleri güç sunuyor. Oyuncular arabanın sahibi olarak kabul edilir.

Kooperatif Çok Oyunculu oyun

Forza Horizon’un bu özelliği, oyuncunun bu oyunda başkalarıyla takım arkadaşı olarak çalışmasına olanak tanır. Grup çalışması oyuncuların bu oyunu kazanmasını sağlar. Takım arkadaşları arasındaki işbirliği, seviyelerin başarıyla tamamlanmasında hayati bir rol oynar. Bu, çoğu video oyununda bulunabilen çok yaygın bir özelliktir.

çapraz oyun

Forza Horizon gibi çevrimiçi video oyunlarında oyun, oyuncuya çapraz platform özelliği aracılığıyla birbirleriyle oynama fırsatı sunar. Bu özellik, arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecekleri için oyuncular için ilginç hale getiriyor ve bu çok daha eğlenceli olabilir. Bir çapraz oyun sırasında, iki oyuncu oyunu aynı anda oynayabilir.

Araç Özelleştirme

Oyun, oyunculara çekici buldukları tasarım ve renklerle araçlarını kişiselleştirme fırsatı sunuyor. Oyuncular ayrıca arabalarını yükseltebilir ve tanınmış markalardan vücut kitleri alıp satın alabilirler. Oyuncu ayrıca Liberty Walk ve Rocket Bunny gibi sektörde oldukça popüler olan üreticileri de seçebilir.

Yeni Ufuk özelliği

Bir plan olan Yeni Ufuk özelliği, oyuncunun haritaları kullanarak farklı yerlere gitmesini sağlar. Ayrıca oyun, oyunculara oyun sırasında reklam panoları bulmalarını sağlar ve yarışın başarıyla tamamlanması, oyuncunun ödül ve yükseltme almasını sağlar.

Oyun eleştirmenlerden olumlu yanıt aldı. Metacritic tarafından yapılan incelemeye göre, oyunun yüz için toplam puanı doksan ki bu bir video oyununun alabileceği çok iyi bir puan. Microsoft Windows sürümü yetmiş bir yüz aldı. Oyuncular ayrıca bu oyunda BMW, Lamborghini vb. gibi lüks arabaları da kullanabilirler.

Genel olarak, bu oyun oyuncular için çok ilginç ve eğlenceli. Forza Horizon 3 oyunu oynaması kolaydır ve yeni başlayanlar tarafından bile güvenle oynanabilir. Oyun, çapraz platform modunda arkadaşlarınızla birlikte oynandığında en büyük eğlencedir.

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

Forza Horizon 3 PC Talimatları Nasıl İndirilir

 • Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
 • Adım 2: Forza Horizon 3 PC Düğmesini İndir’e tıklayın
 •  Adım 3 : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
 • Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
 • Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
 • Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Forza Horizon 3 PC’nin Keyfini Ücretsiz Olarak Çıkarabilirsiniz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Forza Horizon 3 – Minimum Sistem Gereksinimi

 • CPU: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz VEYA Intel i5 750 @ 2.67Ghz
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya üzeri
 • VİDEO KARTI: NVidia 650TI VEYA NVidia GT 740 VEYA AMD R7 250x
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 2 GB

Forza Horizon 3 – Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 12 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya üzeri
 • VİDEO KARTI: NVidia GTX 970 VEYA NVidia GTX 1060 3GB VEYA AMD R9 290x VEYA
 • AMD RX 470
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.1
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.1
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 4 GB

Leave a Reply