Far Cry 4 PC Oyunu Ücretsiz Tam Sürüm İndir

Far cry 4, far cry serisinin dördüncü bölümüdür. Oyunun Kyrat adlı kurgusal bir ülkede geçtiği yer. Himalayaların bazı bölgelerinde kurgusal bir ülkedir. Bu oyunda, oyuncunun ana odak noktası, keşif ve rakip askerlerle savaşmaktır ve ayrıca vahşi ve çok tehlikeli hayvanlarla savaşırlar.

Oyunun hikayesi, altın yol olarak bilinen harekete dahil olan genç bir Kyrati-Amerikalı’nın iç savaşta sıkışıp kalmasıdır. Kyrat’ın Kraliyet ordusu, Kral Pagan Min tarafından kontrol edilen savaşı elinde tutuyor.

Oyun hakkında

Fast cry 4, 2014 yılında duyuruldu. Oyun, Ubisoft Montreal tarafından geliştirildi. Fast cry 4, 2012 yılında piyasaya sürülen Far cry 3 serisinin devamı niteliğindedir. Far cry 4 oyununun Nepal’de yaşanan iç savaştan ilham alan birkaç yönü vardır. Bu oyunun antagonisti olan ‘Kral Pagan Min’, popüler bir Japon film serisi olan katil ve kardeşler Ichi’den esinlenmiştir.

Oyunun dikkate değer özelliği, çok çeşitli silahları ve rekabetçi çok oyunculu modları içerir. Oyun, Kasım 2014’te piyasaya sürülen Microsoft Windows platformunda da oynanabiliyor. Kızıl fırtına eğlencesi, Far Cry’ın rekabetçi çok oyunculu oyununu yarattı.

Oynanış

Fast cry 4 oyunlarında, oyuncuların bir Kyrati-Amerikalı olan ana karakter Ajay’ın kontrolünü ele geçirmeleri gerekiyor. Oyuncu, oyun sırasında pompalı tüfekler, revolverler, tabancalar, alt makineler, alev fırlatıcılar, El bombası fırlatıcılar, roketatarlar vb. içeren uzun ve kısa ateşli silahları kullanabilir. Molotof kokteylleri, parçalama bombaları ve fırlatma bıçakları da dahil olmak üzere fırlatılabilen silahlar da oyuncu tarafından oyunu kazanmak için kullanılabilir.

Oyun, oyuncuya kapaklarla kanıtlayarak onları silah seslerinden koruma seçeneği sunuyor. Oyunun bu versiyonu, oyuncunun nesneleri tekmelemesine ve ayrıca düşman askerlerinin cesetlerini gizlemesine izin verir. Oyuncunun bu oyunda mevcut görevlere yaklaşabileceği çeşitli yöntemler vardır. Örneğin, bu oyunda oyuncu düşmanlardan kaçmak için gizliliği kullanabilir.

Fast Cry 4 oyunu, karakterleri olan oyuncuya hedefi doğru bir şekilde bulmalarına yardımcı olan dijital kameralar sağladığı için harika bir oynanışa sahiptir. Bu harika değil mi?

Oyuncular bu oyunda daha fazla düşmanı yenerek ve görevleri tamamlayarak yüksek puanlar elde edebilirler. Oyun yeri, biri kuzey Kyrat, diğeri ise Güney Kyrat olmak üzere iki yarıya ayrılmıştır. Oyuncular genellikle oyuna güney Kyrat’tan başlarlar ve oyun yerinin güneyi ve kuzey bölgesini keşfetmekte özgürdürler.

Özellikleri

Maceralı nişancı oyunları söz konusu olduğunda, oyuncu tarafından fark edilen en önemli husus oyunun özellikleridir. Far cry 4, ağızları açık bırakan özelliklere sahip birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Bu özelliklerin ne olduğunu öğrenmek için aşağı kaydırın.

Çok Oyunculu Oyun Modu

Nişan oyunlarının çoğu, çok oyunculu oyun modundan oluşur, ancak bu oyun, işbirlikçi çok oyunculu mod olarak bilinen benzersiz bir şeye sahiptir. Buna “Kiralık silahlar” da denir. Oyunun bu muhteşem özelliği aynı anda iki oyuncuya da destek sunuyor. Çok oyunculu oyun modu özelliği, Far Cry 4’ün genel kampanyasından ayrıdır. Bu özellik, ilginç bir şekilde oyuncunun, yapısı asimetrik olan rekabetçi oyun modüllerine girmesini sağlar.

Açık Dünya Deneyimi

Oyun, oyunculara oyunu açık bir ortamda oynama fırsatı vererek, oyun sırasında çeşitli fırsatları keşfetmelerini ve keşfetmelerini sağlıyor. Bu, oyuncuya dağları, ormanları, nehirleri vb.

Rol yapma yönleri

Bu, oyuncunun her görevi tamamlayarak notlarını artırabileceği bu oyunun özel bir özelliğidir. Oyuncu tarafından bölümlerin tamamlanmasından sonra, oyun onlara fili veya kaplanı seçmelerini sunar. Kaplan yükseltme, oyuncunun saldırı becerisini geliştirir ve fil yükseltme, oyuncunun savunma becerisini geliştirir. Bu tamamen rol yapma özelliği ile ilgili.

Yapay Zeka Öğeleri

Oyun, oyuncuların AI’nın araçlar üzerinde kontrolü ele geçirebileceği ve oyuncuları hedeflerine ulaşmaları için yönlendirebileceği mükemmel bir AI çalışmasına sahiptir. AI, oyunculara oyunu kazanma şansı daha fazla yardımcı olacak şekilde tasarlandığından bu şaşırtıcı.

Kısaca söylemek gerekirse, oyun oyuncular için mükemmel bir eğlendiricidir. Oyun birkaç ödül aldı ve dikkat çekeni, IGN tarafından En İyi nişancı oyunu olarak ödüllendirilmiş olması. Oyun, ses ve müzik sistemi söz konusu olduğunda olağanüstü bir kaliteye sahip. Oyun, 2014 yılında 7 milyondan fazla kopya satma rekoruna sahiptir.

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

Far cry 4 PC Talimatları Nasıl İndirilir

Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
Adım 2: Far cry 4 PC Düğmesini İndir’e tıklayın
Adım 3 : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Far Cry 4 PC’nin Keyfini Çıkarabilirsiniz Ücretsiz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Far cry 4 – Minimum Sistem Gereksinimi

 • CPU: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • BOŞ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 1 GB

Far cry 4 – Önerilen Sistem Gereksinimi

 • CPU: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz veya daha iyisi
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon R9 290X veya daha iyisi (2GB VRAM)
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • BOŞ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 2 GB

Leave a Reply