Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’nin İntikamı Ücretsiz İndir

Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’s Revenge Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’nin İntikamı 10 Ekim 2001’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Oyun, Beyaz Saray’da Yuri’nin zihin kontrolü yoluyla dünyayı ele geçirmeye nasıl başladığıyla ilgili bir başkanlık brifingi ile başlar. Yuri, dünyayı nasıl ele geçirmeyi planladığını açıklamak için brifingi keser ve Amerikan Başkanı Michael Dugan’a dünya çapında bir Medyum Dominatörler ağına sahip olduğunu ve şimdi ortaya çıkarmaya başladığını söyler. Yuri’nin Psişik Hakimlerinden biri, San Francisco’daki Alcatraz Adası’ndadır ve Yuri, Beyaz Saray’a iletimini bitirmeden hemen önce etkinleştirir. Başkan hemen cihaza bir hava saldırısı çağrısında bulunur, ancak adadaki nükleer reaktöre çarpmasına ve cihazın güç kaybetmesine ve çalışmamasına neden olmasına rağmen, saldıran tüm uçaklar vuruldu. Buna rağmen, Yuri dünyadaki diğer Psişik Hakimiyetlerini harekete geçirir ve gezegenin çoğu hızla Yuri’nin zihin kontrolüne yenik düşer.

Komutu İndirme ve Yükleme ve Red Alert 2 + Yuri’nin İntikamı Nasıl Fethedilir

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’s Revenge indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Red.Alert.2.Incl.Yuris.Revenge.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmalısınız , buradan ulaşabilirsiniz).
 4. Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’s Revenge klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’nin İntikamı Ücretsiz İndir

Command And Conquer Red Alert 2 + Yuri’s Revenge Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü aradığınızdan ve directx, vcredist ve diğer tüm programları o klasöre yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt’ dosyası arayın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Pentium III / AMD Athlon MP.
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Grafikler: AMD Radeon 7000 64mb veya NVIDIA GeForce 6200 LE
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply