Assassin’s Creed PC için İndir

Assassin’s Creed PC Game Free Download full versoin direct link bir Macera Oyunudur. Microsoft Windows için Ubisoft Montreal bayrağı altında tasarlanmıştır. 13 Kasım 2007’de piyasaya sürüldü ve Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin ilk oyunu olan bu oyunu piyasaya sürdü. Bu oyun Üçüncü Haçlı Seferi sırasında yaratıldı. Ve esasen birbiriyle savaşan iki büyük grup hakkında. Bunlara Suikastçılar ve Tapınakçılar dahildir. Bu oyun katillerin gerçek hikayesine çok yakın. Müslüman Şii mezhebinin bir alt bölümü olduklarını söylüyorlar. Bu oyunda Desmond Miles adında modern bir adamın rolünü oynuyorsunuz. Organizasyon, Desmond’un atalarının anılarını kontrol edip görselleştirebildiği “Animus” makinesini kullanıyor. O anıları değiştirebilir. Bu oyun onun atası Altair Ibn-La’Ahad’ı gösteriyor. İki grup arasındaki savaş, esas olarak gizemli bir kalıntı olan “Eden Room” ile bağlantılıdır. Assassin’s Creed 2’yi de indirebilirsiniz.

Assassin’s Creed 1 İndir PC:

Assassin’s Creed 1, oyunu keşfeden açık bir dünyadır: suikastçı lider Al Muyalim, Altair’e gerçekleştirmesi gereken görevi verir. Bu esas olarak Tapınak Şövalyelerinin büyük şahsiyetlerinin öldürülmesini içerir. Bu oyun aynı zamanda toplama, soru sorma ve dinleme gibi ikincil görevleri de içermektedir. Bireysel ve toplumsal olan birçok davranış vardır. Ayrıca oyuncunun sağlığı, Altair ve Desmond’ın anıları arasında senkronizasyon şeklinde gösterilir. Genel olarak, bu oyun bu yaşta çok ünlüydü ve oyunun teknik direktörüydü.

Assassin’s Creed PC Oyunu Ücretsiz İndirin:

Hikaye, özgür iradeleriyle barış için savaşan katiller ile kontrol yoluyla barışı arayan Tapınakçılar arasındaki Kobi öncesi mücadelenin ardından, gerçek olayların kurgusal tarihinde ortaya çıkıyor. Oyun esas olarak 1191’de Kutsal Topraklardaki Üçüncü Haçlı Seferi sırasında gerçekleşir ve arsa, Hashshashin mezhebine dayanan Assassins’in Gizli Düzeni etrafında döner. Şu anda oyuncu, “Animus” adlı bir makine kullanarak, bu durumda atalarının kahramanı Altair’in genetik anılarını görme ve kontrol etme hakkına sahip olan Desmond Miles adında modern bir adamı oynuyor. Bu komplo aracı, hayaletleri kontrol etmek için eski bir eser olan “Cennet Elması” olarak bilinen bir eserde Tapınakçılar ve Suikastçılar arasındaki iki grup arasındaki bir savaşın ayrıntılarını üretir.

Assassin’s Creed’i PC için Ücretsiz indirin:

Oyuncu, Altaïr’in düşman muhafızları tarafından nasıl görüldüğü ve yerel alandaki alarmın mevcut durumu hakkında durum rozeti ile bilgilendirilecektir. Çok sayıda cinayet ve diğer görevleri gerçekleştirmek için oyuncu, profil türlerine göre farklılık gösteren komutları kullanmayı düşünmelidir. Düşük profilli ekipler, Altair’in şunları yapmasını sağlar: yakındaki kalabalıklarla kaynaşmak, diğer vatandaşlardan geçmek veya dikkati gizlemeye ve azaltmaya yarayabilecek diğer tehdit edici olmayan görevler; Oyuncu, gizli öldürmeleri denemek için Altair’in gizli geri çekilebilir kılıcını da kullanabilir. Üst düzey ekipler daha görünürdür ve şunları içerir: koşmak, daha yüksek bakış açılarına ulaşmak ve düşmanlara saldırmak için binaların yanlarına tırmanmak; Bu önlemlerin belirli açılardan uygulanması yerel alanların görünürlüğünü artırabilir. Bölge alarma geçtiğinde, gardiyanlar Altaïr’e zulmetmeye ve onu devirmeye çalıştığında kalabalıklar kaçar ve dağılır. Uyarı seviyesini azaltmak için oyuncu, korumaların görüş hattını kırmak için Altair’i kontrol etmeli ve ardından samanlık veya çatı bahçesi gibi gizli bir alan bulmalıdır; ya da banklarda ya da gezgin bilim adamlarıyla vatandaşlarla kaynaşmak. Oyuncu gardiyanlardan kaçamazsa, manevralarla kılıçla savaşabilir.

Assassin’s Creed 1 Oyunu Tam Sürüm Ücretsiz İndir:

Oyuncunun sağlığı, Desmond ve Altair’in anıları arasındaki “senkronizasyon” seviyesi olarak tanımlanır; Altair yaralanırsa, fiziksel hasardan ziyade hafızadaki gerçek olaylardan bir uzaklaşma olarak sunulur. Tüm senkronizasyon kaybolursa, Desmond’un mevcut belleği son kontrol noktasında yeniden başlatılacaktır. Senkronizasyon bandı dolduğunda, oynatıcının Eagle Vision’ı kullanmak için ek bir seçeneği vardır; bu, bilgisayar belleğinin eşleşen renklerde tüm görünür simgeleri seçmesine olanak tanır: müttefik (mavi), kötü (kırmızı) nötr (beyaz) veya hatta öldürme amaçları (altın). Altair’in anılarının Animus proje bilgisayarı aracılığıyla iletilmesi nedeniyle, tarihsel dünyanın oynatılması sırasında, oyuncu oldukça hızlı tepki verirse, oyuncunun hedef belirlemesine veya pozisyonunu değiştirmesine yardımcı olabilecek rahatsızlıklar meydana gelebilir. göründüklerinde.

Assassin’s Creed PC Oyununun Sistem Gereksinimleri:

  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP / Vista/7,8
  • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.6 GHz Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+ veya daha iyisi önerilir)
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 veya 10.0 uyumlu ses kartı (5.1 ses kartı önerilir)
  • DirectX Sürümü: DirectX 10.0 kitaplıkları (diskte bulunur)
  • Ekran Kartı: 256 MB DirectX 10.0 uyumlu ekran kartı veya Shader Model 3.0 veya üzeri DirectX 9.0 uyumlu kart (512 MB ekran kartı önerilir) (desteklenen listeye bakın)
  • RAM: 2 GB (3 GB önerilir)
  • DVD-ROM: DVD-ROM çift katmanlı sürücü
  • Sabit Disk Alanı: 12 GB

Leave a Reply