Arkadaşım Pedro Ücretsiz PC Oyunu Tam Sürüm İndir

Arkadaşım Pedro, rakiplere saldırırken temalı çok sayıda farklı seviyeyi geçen oyuncuları içeren tek oyunculu bir atış oyunudur. Bu özel oyuna Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4’ten erişilebilir.

Deadtoast eğlencesi, ‘Arkadaşım Pedro’ oyununu geliştirdi ve Devolver Digital tarafından yayınlandı. Bu oyun, 2014 yılında Adult Swim tarafından piyasaya sürülen Adobe Flash oyununa dayanmaktadır. Geliştiriciler 2015 yılından itibaren ekran üzerinde çalışmaya başlamış ve nihayet 2019 yılında piyasaya sürmüştür. Oynanış şekline, özelliklerine ve hikayesine bir göz atalım. ‘Arkadaşım Pedro’.

Hakkında

Arkadaşım Pedro, Mitch adında bir kişiye ait bir kasap dükkanında uyanan isimsiz, maskeli ve sessiz bir kahramanla başlıyor. Oyuncu, kahramanı Pedro tarafından kasap dükkanının sahibi Mitch’in bir silah tüccarı olduğu ve öldürülmesi gerektiği konusunda talimat verir. Kasabı ortadan kaldırmak için oyuncunun üzerinde çalışması gerekecek.

Maçtan başarılı bir şekilde kaçarak ve öldürerek oyuncu, null adlı bir bölgeye gidecek ve artık terk edilmiş bir topluluk projesinde olacak. Terk edilmiş projenin ana görevi, Deny adlı bir kişiyi öldürmektir. Oyuncunun artık Denny’s Army ve Bounty Hunters’ı yenebilmesi için çok çalışması gerekecek.

Denny’yi başarılı bir şekilde yendikten sonra, oyuncunun bir sonraki projesi Ophelia ile yüzleşmektir. Bu oyundaki en büyük bükülme, daha sonra oyuncunun kasap Mitch’in babası, Ophelia’nın kız kardeşi ve kardeşi Denny’nin olduğu aile üyelerini sistematik olarak öldürdüğünü öğrenecek olmasıdır.

Oynanış

Pedro kelimesinin anlamı yüzen ve konuşan bir muzdur. Tüm oyun boyunca Pedro, konuşan muz oyuncuya talimat verecek. Arkadaşım Pedro, aynı mekanik, kontrol ve silah sistemine sahip Flash oyununa benziyor. Oyun, oyuncunun oyunun çok hızlı olduğunu düşünürse oyunu yavaşlatmasına izin verir.

Oyun aynı zamanda oyuncuların, oyunun savaş etkinliğinin bir parçası olarak nesneleri ve rakipleri tekmelemelerine de olanak tanır. Oyun, oyuncunun mermileri döndürerek hedefi atlatmak ve hedefler arasında bölmesini sağlayan özel özelliklere sahiptir.

Bir oyunun bir diğer önemli yönü, oyuncunun puan kartındaki puanlarını artırmasına yardımcı olan duvar atlamaları, ruloları çevirme vb. Flip sayısındaki artış, oyuncunun puanlarındaki ve puanlarındaki artışla doğru orantılıdır.

Oyun sırasında, oyuncu ayrıca oyuncuların rakibi öldürmesine ve daha yüksek seviyelere geçmesine izin veren mermilerin bir bakışta geri tepmesini de yapabilir. Oyuncu, işaret veya tavaları kızartarak mermileri döndürdüğünde, puan kartındaki puanlara katkıda bulunur. Bu, oyuncunun genel puanını artıracaktır.

Oyunda, bir düşmanın her başarılı yenilgisi için oyuncuya oyun puanları verilir. Oyuncular puanları, onları bir sonraki seviyeye taşıyacak birkaç bileşenle çarpabilir. Puanlar, diğer oyuncular tarafından da görüntülenebilen küresel lider panosunda paylaşılır.

‘Arkadaşım Pedro’ oyunundaki en büyük bükülme, oyunun, oyunun misyonunun bir parçası olarak aile üyelerini bilmeden öldürmesidir. Son savaş oyunu, eğitmen Pedro’nun etkisine direnmeden oyuncunun zihinsel ve fiziksel mücadelesinin bir temsilidir. Pedro’nun yenilgisinden sonra, kahramanın baştan beri Pedro olduğu ve oyun boyunca onun hayal gücü olduğu ortaya çıkıyor.

Oyunun özellikleri

Arkadaşım Pedro inanılmaz özelliklere sahip ve oyun hayal gücü, dostluk, tek kişilik mücadele ve çok daha fazlasını içeriyor. Oyun, ağır çekim, bölünmüş nişan alma ve aksiyon dizileri gibi çeşitli stratejilere sahiptir. ‘Arkadaşım Pedro’nun bazı dikkate değer özelliklerine bir göz atalım:

Silah bale

Oyuncular, vücudunuz ve silahlarınız üzerinde inanılmaz miktarda kontrol ile serbest bırakacak ve yok edecek bir silah oylamasından yararlanabilirler. Oyuncunun savaşmak ve daha fazla puan kazanmak için kullanabileceği önemli bir özelliktir. Rakiplerini doğru bir şekilde hedeflemek için silah sağlığı oyununun yardımıyla döner ve bükülür. Herhangi bir tehdit durumunda oyuncular bunu kullanarak savaşın üstesinden gelebilirler. Bu silahın stratejik ve Ses kullanımı, oyuncunun rakiplerini başarılı bir şekilde yenmesine yardımcı olacaktır.

dinamik diziler

Oyun, oyunculara heyecan verici bir oyun deneyimi yaratmalarına yardımcı olacak oktanı kırmalarını ve karıştırmalarını sağlar. Bu oyunun dinamik sekans özelliği, oyuncunun rakibi yavaş yavaş kovalamak yerine daha fazla güçle koşma aktivitesini gerçekleştirmesini sağlar. Ayrıca oyuncunun bu özelliği kullanma kararına da bağlıdır. Oldukça zor olan fizik bulmacalarını çözerek akıllıca kullanırsa oyuncu için bir avantaj olabilir.

Ağır çekim

Ağır çekim, bu oyunun göz ardı edilemeyecek önemli bir özelliğidir. Gerçekten de oyuncular için şaşırtıcı ve keyifli bir özellik. Aksiyon serisi sırasında, senaryo çılgına döndüğünde, oyuncu sakinleşmek için ağır çekime odaklanabilir. Bu özel özellik, oyuncuya rahatlaması için biraz zaman vererek oyuncunun rakibe istikrarlı bir şekilde nişan almasına yardımcı olacaktır.

GIF oluşturucu

Hediye üreteci, oyuncunun saldırılarını ağır çekim modunda rakiplerine indirmesine izin veren oyunun benzersiz bir özelliğidir. Oyun, savaşınızın kupürlerini otomatik olarak GIF formatında paylaşır. Bu özel özellik otomatiktir ve oyunun en iyi dizileri sosyal medyada yayınlanır. Oyuncuların çoğu, sosyal medya platformlarında arkadaşlarıyla paylaşmaktan zevk alabilecekleri için bunu ilginç buluyor.

Kısaca söylemek gerekirse, ‘Arkadaşım Pedro’ tamamen hayal gücü, dostluk ve bir adamın zihinsel mücadelesi ile ilgilidir. Oyun ayrıca oyunculara bir sonraki seviyeye geçmek için fiziğe dayalı çeşitli kişiler sunar. Akıllara durgunluk veren dövüş aktiviteleri içeren bir atış oyunudur. Oyun, oyun yorumcularından yorumlar aldı. Metacritic’e göre, oyunlar yüzden 81 puan aldı. Oyun ayrıca birçok ödüle aday gösterildi ve 2019 taze oyun ödülünü kazandı. Mutlaka denenmesi gereken bir oyundur ve amatör oyuncular tarafından bile oynanabilir.

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

Arkadaşım Pedro PC Talimatları Nasıl İndirilir

 • Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
 • Adım 2: Arkadaşım Pedro PC’yi İndir Düğmesine Tıklayın
 • Adım3 : İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
 • Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
 • Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
 • Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Ücretsiz Olarak My Friend Pedro PC’nin Keyfini Çıkarabilirsiniz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Arkadaşım Pedro – Minimum Sistem Gereksinimi

 • CPU: Intel Core i3-530 (2 * 2930) veya eşdeğeri
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
 • VİDEO KARTI: GeForce GT 440 (1024 MB)
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • BOŞ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 1024 MB

Arkadaşım Pedro – Önerilen Sistem Gereksinimi

 • CPU: Intel Core i3-4160 (2 * 3600) veya eşdeğeri
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 760 (2048 MB)
 • PİKSEL GÖNDERİCİ: 5.0
 • KÖŞE GÖNDERİCİ: 5.0
 • BOŞ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I: 2048 MB

Leave a Reply