Apex Legends PC Ücretsiz İndir Tam Sürüm

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından dağıtılan Apex Legends, ilgi çekici ve ilginç, oynaması ücretsiz bir savaş video oyunudur. Şubat 2019’da piyasaya sürülen oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve Microsoft Windows gibi çeşitli platformlarla uyumludur. Daha sonra 2021’de Apex Legends’ın Nintendo switch versiyonu da tanıtıldı.

İOS ve Android için bağlantı noktalarının da dekorasyonlara göre 2022 yılına kadar piyasaya sürülmesi planlanıyor. Geliştiriciler Apex Legends’ı platformlar arası bir oyun haline getirdiler, bu da oyuncuların Apex Legends oynamayı bu kadar çok sevmesinin bir başka nedeni. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda okumaya devam edelim.

Apex Legends ne hakkında?

Apex Legends’ta oyuncuların adadaki diğer takımlarla savaşa girmeden önce çorak adaları keşfetmeleri ve malzeme, kaynak ve silah toplamaları gerekiyor. Her takım en az 2 veya 3 kişiden oluşur. Her savaşta, bu tür yaklaşık 20 manga yoğun savaşlar verir. Zamanla, adanın keşfedilebilir alanı küçülmeye başlar ve düşmanlardan maksimum kaçma şansını ortadan kaldırır. Oyuncular kısıtlı alandan çıkarsa, oyunları hemen sona erer. Hayatta kalan son takım seviyeyi kazanır. Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall ve Titanfall 2’de görülene benzer bir kurgusal bilimsel evrene sahiptir.

Piyasaya sürüldükten sonra oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Oyun piyasaya çıktığı ilk hafta 24 milyonun üzerinde indirme sattı! İlk ayın sonunda 50 milyon indirmeyi bile aştı. Kayıtlara göre, oyun Ekim 2019’a kadar 70 milyondan fazla oyuncu kaydetti.

Oynanış

Bu oyunda oyuncular, efsane adı verilen önceden yapılmış yaratıklar olarak oynuyorlar. Çevrimiçi çok oyunculu modda 2 veya 3 kişilik gruplar halinde oynarlar. Daha sonra, oyuncuların tek başına oynamasına izin vermek için alternatif modlar da eklendi. Oyuncular ayrıca iki kişilik takımlarda da oynayabilirler. Oyun oynamak ücretsizdir. Oyuncular, daha fazla ilerlemek için oyunda para ve ganimet kutuları ile işlem yapmalıdır. Böylece oyun, oyunculara kıyafetler, silahlar, yeni aksesuarlar vb. gibi malzeme ve eşyaları satın almak veya değiştirmek için hem gerçek para hem de oyun içi para birimi yatırımı yapma olanağı sağlar.

Genellikle, her dövüşte, yaklaşık 20 ila 30 grup birbiriyle savaşır. Oyuncular rastgele oyuncularla katılabilir veya arkadaşlarından kendilerine katılmalarını isteyebilir. 16 oynanabilir karakter var. Bir adaya inmeden önce, oyuncuların tercihlerine göre herhangi birini seçmeleri gerekir. Ancak, aynı kadrodan iki oyuncu tarafından bir karakter seçilemez. Her karaktere benzersiz bir görünüm, tasarım, yetenekler ve güçler verilir. Bu nedenle, farklı oyuncuların farklı oyun stilleri vardır. Bütün bunlar oyunun çeşitliliğini artırarak daha ilginç hale getiriyor. Her takım dolduğunda, oyuncular oyun haritası üzerinde uçan bir uçağa yerleştirilir. Haritanın havadan görünümü etkileyici. Bu, nereye atlayacağına karar veren her takımdan bir oyuncu. Uçak üzerinden geçerken oyuncular herhangi bir noktada uçaktan atlamak zorunda kalıyorlar. Ancak oyun, oyuncuların oynarken kadrolarından ayrılmalarına izin verir.

Takım indiğinde, oyuncular silah, zırh veya diğer faydalı eşyaları arayabilirler. Binalarda, kasalarda veya ormanlarda arama yapabilirler. Eşyaları toplarken aynı zamanda düşman mangalarına da göz kulak olmaları gerekiyor. Oyun, ping sistemi adı verilen sözlü olmayan bir iletişim modu içeriyor. Oyuncuların bir oyun kumandası kullanarak ekipleriyle iletişim kurmasını sağlar.

Zamanla, Güvenli bölgenin boyutu küçülmeye başlayacaktır. Güvenli bölgeden uzakta olan oyuncular, zaman içerisinde kısıtlı alana seyahat etmek zorundadır. Aksi takdirde, bölgenin dışında ölürler. Güvenli bölgenin dışında uzun süre kalırsanız sağlığınız da bozulmaya başlar. Bu güvenli bölge kısıtlaması, mangaları bir araya getirerek muharebeleri daha yoğun ve çekici hale getiriyor. En son kalan takım kazanır. Takımınızın performansına ve birkaç öldürmeye bağlı olarak, her oyuncuya ödüller ve oyun içi para birimleri verilir. Ayrıca, çeşitli özelleştirme seçenekleri ve silahların kilidi açılır. Oyuncular oyun sırasında ölseler bile, takım üyelerinin yeniden doğuş afişlerini zaman sınırı içinde toplamaları koşuluyla diriltilebilirler.

Apex Legends’ın Özellikleri

Bu oyunda efsanevi karakterler, düşman mangalarıyla yoğun, ilgi çekici savaşlara girerler. Güçlü yetenekleri vardır ve şöhret ve servet elde etmek için savaşırlar. Şiddetli efsanelerden oluşan bir ekibe liderlik edin, taktik stratejiler uygulayın ve farklı oyun tarzlarını deneyin. Kraliyet deneyiminizi mümkün olan en iyi şekilde yükseltin ve heyecan verici ödüller kazanın! Şimdi Apex Legends’ın ana özelliklerine geçelim.

Efsanevi Karakterler Listesi

Oyuncuların seçebileceği 16 güçlü karakter var. Her karakterin farklı özellikleri, benzersiz yetenekleri ve oyun stilleri vardır. Yetenekler çekici olabilir ama ustalaşması zor olabilir.

Mürettebatınızı Oluşturun

Oyun, oyuncuların en fazla 3 oyuncu seçmesine ve takımlarını oluşturmasına izin verir. Onlara hükmedebilir ve onlara komuta edebilir ve gerekli tüm detayları iletebilirler.

Stratejik Savaş Royale

Tıpkı karakterinizin benzersiz yetenekleri olduğu gibi, başkalarının da öyle. Bu, her oyuncunun beynini ve aklını kullanmasını ve oyuna stratejik bir yaklaşım benimsemesini gerektirir.

Tatlı, Tatlı Yağma

Oyun, yağmalanabilecek çeşitli öğeler ve malzemeler sunar. Oyuncuların toplayabileceği ve toplayabileceği çok çeşitli silah, ekipman ve mühimmat vardır. Oyuncuların görünüşlerini özelleştirebilecekleri özelleştirme seçenekleri bile var.

Oyun daha çok yoğun savaş mekaniği ve uygun iletişim seçenekleriyle övgü topladı. Oyuncular ve eleştirmenler çoğunlukla bir oyunu oynamaya değer olarak gördüler. Silah sesi, oyuncuların şimdiye kadar bir royale savaşında yaşadığı en iyilerden biri olarak adlandırıldı. Oyun haklı olarak birçok ödül ve adaylık kazandı. Japonya Oyun Mükemmellik Ödüllerini ve En İyi Çok Oyunculu Oyun için 2019 Altın Joystick Ödüllerini kazandı. Ayrıca 23. Yıllık D.I.C.E. ödülünü de kazandı. Yılın en iyi Çevrimiçi Oyunu olma ödülleri.

Bu indirme %100 Ücretsizdir ve En Hızlı Bulut Sunucusunda Barındırılır.

Apex Legends PC Talimatları Nasıl İndirilir

 • Adım 1: İndir Düğmesine Tıklayın, İndirme sayfamıza yönlendirileceksiniz
 • Adım 2: Apex Legends PC Düğmesini İndir’e tıklayın
 • Adım 3: İndirmeniz, GamingBeasts.com Tarafından Resmi Olarak Oluşturulan Ücretsiz Yükleyiciyi Başlatacak
 • Adım 4: Dosyayı İndirin ve Kurun; Ardından Oyunu Kurabileceksiniz
 • Adım 5: İyi İnternet Bağlantısı ile Oyunu İndirmek Kolay Olacak
 • Adım 6: Kurulumu Tamamladıktan Sonra Apex Legends PC’nin Keyfini Ücretsiz Olarak Çıkarabilirsiniz

Hala herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir hatayı bildirmek istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

Apex Legends – Minimum Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7
 • İşlemci (AMD): AMD FX 4350 veya Eşdeğeri
 • İşlemci (Intel): Intel Core i3 6300 veya Eşdeğeri
 • Bellek: 6GB – DDR3 @1333 RAM
 • Grafik kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7730
 • Grafik kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GT 640
 • DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
 • Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlı İnternet bağlantısı
 • Sabit sürücü alanı: 22GB

Apex Legends – Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7
 • İşlemci (AMD): Ryzen 5 CPU veya Eşdeğeri
 • İşlemci (Intel): Intel Core i5 3570K veya Eşdeğeri
 • Bellek: 8GB – DDR3 @1333 RAM
 • Grafik kartı (AMD): AMD Radeon™ R9 290
 • Grafik kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 970
 • DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
 • Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: Geniş Bant Bağlantısı
 • Sabit sürücü alanı: 22GB

Leave a Reply