Adobe Acrobat Reader DC, ücretsiz ve pro sürümü olan PDFleyici. PDF hazırlama, düzenleme, hazırlama ve kullanma.

Adobe Reader, pro ve ücretsiz sürüm olan en iyi PDF görüntüleyicisi. PDF düzenleme, PDF birleştirme, PDF okuyucu, PDF yapma, PDF çevirme, PDF üzerine yazı yazma gibi PDF dosyaları üzerinde tüm düzenlemeleri sağlayan en iyi Windows programıdır.

Adobe Acrobat Reader DC ve Adobe Acrobat Pro DC olmak üzere iki sürümü indirilebilir. Adobe Windows PC’nize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz Acrobat Reader, PDF sunumu görüntüleme, tamamlamadan ve değil için en iyi PDF görüntüleyicisidir. Deneme amaçlı ile gelen Adobe Acrobat Pro DC ile Acrobat Reader’da hazırlık yapabilen ek olarak PDF hazırlama, PDF tutma, PDF uygulama ve PDF uygulama gerçekleştirebilir.

Adobe Acrobat Reader İndir

Günümüzde günümüzde farklı döküman PDF formatında hazırlanmakta ve PDF olarak arşivlenmektedir. Hal böyle olunca PDF dökümanlarını açmak önemli. PDF’den kullanıcı ve görüntülenmek için Adobe tarafından Adobe Acrobat Reader, ücretsiz ve Türkçe olarak kullanıcı olarak çok popülerdir.

PDF açma ve PDF yazıcılarından çıkan PDF girişinde sahip olan program ile dökümanlarınızı yazıcınızdan çıkanlardan alabilirsiniz.

PDF dosyalarına ek olarak CAD ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca PDF dosyalarının içinde yer alan tüm boyutları üzerinde görüntüleyebilir, kalıpanlar üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçimlerini kullanabilirsiniz.

PDF uzantısını açma ve kendi içinde bir programa uygun varsa Adobe Acrobat Reader DC’yi tamamlar.

  • PDF’den yararlanılır, yorumlanır ve ortak kullanılır. Belgelere onay alın, onay onayını ve çevrimiçi inceleme bir PDF’deki incelemeye katılan kullanıcıların yorumlarını bir yerde toplayın.
  • PDF araçlarınızı yanınıza ayırmayın: Acrobat Reader mobil kullanımıyla üzerinde ilerleme yolunda ilerlemektesiniz. PDF güzel, hoşluk için ve onaylanmak için tüm özellikler sunulacaktır. Mobil kayıt kamerasını kullanarak bir belgeyi, beyaz tahtayı veya faturayı tarayıp PDF kaydedebilirsiniz.
  • Kolay dosya dosyası: Acrobat Reader DC’lerle çalışabilmeniz için Adobe Document Cloud’a bağlıydı. Dosyalara erişebilir ve bu dosyaları Box, Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive’da saklayabilirsiniz.
  • PDF’leri Word dosyalarına dönüştürün: Reader’ın izleyici olarak veya PDF’yi oluşturmak ve Word’de gösterimden indirilebilir için ek özellikleri etkinleştirebilirsiniz.
  • PDF formlarını doldurun, imzalayın ve gönderin: Basılı formları veda! Yanıtınızı PDF formülü yazın. E-imzanızı ekleyin. Formu elektronik olarak. Document Cloud üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader, en iyi PDF görüntüleyicidir. Ücretsiz Adobe Acrobat Reader ile PDF’leri görüntüleyebilir, imzalayabilir, PDF’lerde ortak ve PDF’lere açıklama yapabilir. PDF’leri oluşturmak, korunmak için, işletmek ve için Acrobat Pro’yu kullanmalısınız. PDF belgenizi tek modelinizi taşıyın!

Leave a Reply